Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

@Sokoov Być może śrubka przy regulacji się obluzowała ;)

 

Mam pytanie- czy pasuje komora elementa (czerwona) do tej emki ? (oczywiście jeśli ktoś próbował)

 

PS. Tak wiem- że stockowa od KA jest cudowna, po prostu pytam czysto teoretycznie

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich. Mam pytanko, czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć co zrobić z luźnym frontem? Chodzi o to, że od deltaringu aż po sam tłumik okręca mi się o kilka milimetrów w każdą stronę cały front i nie wiem co mógłbym z tym zrobić, trochę mnie to drażni, a jeszcze bardziej jest to odczuwalne kiedy ma się rączkę taktyczną. Yhhh...

 

+ kolejna sprawa. Miałem Ci ja problem, wymieniłem lufę na preckę, zmieniłem nawet dystanser z typu H na normalny i problemu się nie pozbyłem, a mianowicie chodzi o to, że co któraś kulka śmiga mi nie tam gdzie powinna, wtf guys?

 

Widzę że temat aż tętni życiem, moderatorów przepraszam za 3 posta, ale chciałem napisać, że sprawa z luźnym frontem rozwiązana, zdjąłem co trzeba z lufy, jako że nie mam odpowiedniego klucza do delta ringu to użyłem suwmiarki ( :icon_razz: ) najpierw delta ring odkręciłem, zdjąłem jedną srebrną podkładkę która była pod nim bo stwierdziłem że trochę ich tam za dużo i delta ring nie ustawia się tak jak należy, po czym złożyłem wszystko do kupy i się teraz trzyma. Sprawa uciekających kulek nadal w toku, proszę o jakieś rady. Pozdro.

 

 

 

 

------------------------

Scalone / Seger

Link to post
Share on other sites

to samo było na lufie 363 to samo jest na lufie 455 która już się chowa w tłumik dźwięku, także po zmianie tłumika, nadal bez zmian, a sama lufa nie dotyka ścianek tłumika w żadnym miejscu, otwór wylotu jest dość duży, nie ma szans żeby kulka o niego uderzała. Swoją drogą gdyby kulka o coś uderzała to tor lotu kulki zmieniał by się od razu po wyleceniu z lufy, a tu kulka leci prosto, a po jakiś 30 metrach dopiero skręca w lewo.

Link to post
Share on other sites

gumka HU jest nowa, ja wiem ile przez nią przesiałem? - z 1500 kulek. Nigdy nie przekręciłem przesadnie hop siupa tak żeby zniszczyć gumkę i jak już wspomniałem miałem dystanser typu H, a jak wiadomo nie jest to dystanser, który występuje w stockowych replikach, co za tym idzie wymieniałem go osobiście przy zmianie gumki hop-up. trochę mnie to drzaźni i nie wiem jak mogę to rozwiązać, chociaż jak 2 dni temu rozbierałem replikę żeby założyć cylinder i lufę to rozkeciłem hu i nie wiem czy ten plastik który dociska dystanser nie jest w tym miejscu trochę krzywy, takjakby niedokładnie wylany przez co jest lekko pod kątem. Ale pytanie, czy gdyby to było winą to czy miało by miejsce coś takiego że 3 kulki lecą prosto a jedna ucieka w lewo? Mi się wydaje że wszystkie by uciekały, ale może ktoś z Was mnie poprawi.

Link to post
Share on other sites

Dystanser typu H to malaria, wywal to w cholerę i włóż normalny, jak Bóg przykazał. Jak masz inną komorę to wymień samą źle odlaną część i zobacz czy jest lepiej-jak jest to mały iglak w dłoń, seta celem "stabilizacji obrazu" i ku chwale ojczyzny.

Link to post
Share on other sites

Ja u siebie miałem tak, że co 8-9 strzałów kulkę znosiło na prawo i jak strzelałem na dalsze odległości, to czasami trafiałem swoich w plecy XD

W każdym razie rozebrałem replikę, nie rozkładając HU na części pierwsze. Złożyłem do kupy i działa. Dodam również, że wcześniej pokrętła od regulacji chodziły mi bardzo luźno.

Link to post
Share on other sites

Więc tak koledzy, wyciągnąłem ramie dystansera, bo chyba tak to się fachowo nazywa i widać że ramie jest robione z 2 połówek łączonych przez środek, jednakże łączenie ich nie jest najlepszej jakości bo widać skok pomiędzy jedną, a drugą stroną. Zanim rozłożyłem HU podkręciłem go maksymalnie i patrząc pod światło widziałem że brzuszek gumki HU jest nierównomiernie wypchnięty, bo z prawej strony był bardziej wysunięty niż z lewej, przez co podkręcanie nie było równomierne. Po tym ramieniu dystansera widzę że prawa strona elementu, od środka, od łączenia do prawego skraju jest niżej względem strony lewej, co za tym idzie dystanser z prawej strony jest mocniej wciskany, a w efekcie gumka wybrzusza się mociej, również z prawej strony, zaraz wezmę pilniczek i postaram się to jakoś ładnie wyrównać. Czy myślicie że to mogło być przyczyną mojego problemu czy może jeszcze coś, co mogłem przeoczyć i co myślicie o samej komorze King Arms, wydaje mi się, że na te wszystkie ohhy i ahhy na temat tej komory to tak słabo wykonany element jest jak paproch w oku i pokazuje, że wcale ta komora nie jest taka świetna jak się o niej mówi.

Link to post
Share on other sites

teraz już za ciemno żeby to sprawdzić, także z upewnieniem się muszę poczekać do jutra, ale wziąłem mały pilniczek okrągły i to spiłowałem na równo, dodatkowo pod światłu staram się jak najlepiej wyśrodkować lufę względem komory, bo wiadomo, zawsze jakiś luz jest i gumka może być krzywo, no ale jak już wspomniałem, ustawiłem możliwie jak najprościej się dało i teraz skręcę to do kupy, jutro dam znać czy ten zabieg pomógł.

Link to post
Share on other sites

Jest spora szansa, że to właśnie jest przyczyna Twoich problemów. Dodam że jestem zaskoczony szczerze mówiąc-komór King Armsa sprowadziłem z WGC ponad 20 (sic!) i wszystkie były świetnie wykonane (chyba tylko komora Prometheusa była zrobiona lepiej), a plastikowe części nie miały żadnych nadlewów (często nie widać było łączenia połówek formy), widać QC w OEMach nie jest takie jak dla marki-matki, a szkoda, chyba że Slayer masz po prostu pecha :(..

Link to post
Share on other sites

Z tym pechem to bym się wcale nie zdziwił. Ogólnie uważam, że nawet byłoby lepiej jeśli rzeczywiście okazałoby się, że po prostu miałem pecha i producent przeoczył jedną komorę, która powinna nie przejść kontroli jakościowej, aniżeli gdyby się okazało, że zaczynają się dziać z tymi komorami rzeczy jakie dzieją się ze sprężynami GUARDERa chociażby. To by niedobrze było mówiąc krótko... :P Sprawdzić też nie sprawdzę jaki jest efekt mojego zabiegu, wieje porywisty bi wiatr, w sensie, że nie zdecydowany i co chwile zmienia kierunek, że jak się nie ustawie tak jest źle, także niestety, ale dopóki pogoda się nie uspokoi to się nie dowiem, czy piłowanie ramienia dystansera się sprawdziło. :P

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

M120 Guardera, a reszta części poniżej:

 

- Tłok SHS 14 metalowych zębów

- Wyciszona głowica tłoka Ultimate

- Cylinder SHS

- Głowica cylindra SHS

- Dysza doszczelniona SHS

- Lufa półprecyzyjna 380mm G&P

- Podkładki łożyska SHS

- Silnik neodymowy wysokoobrotowy SRC

- Metalowa łożyskowana prowadnica sprężyny SHS

- Przerywacz ognia SHS

- Kable niskooporowe

- Guma zielona G&G

 

A akumulator jak kto woli, ja strzelam tylko na semi więc mam 11.1

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...