Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Cześć ;)

Mojej nowej Cymie 007 przydałby się jakiś wewnętrzny tuning . Włożona jest tam gumka hop-up od Systemy , ale chyba trzeba zrobić coś więcej niż tylko ta gumka ;) . Korzystam z kule G&G , ale i tak nie jestem zachwycony skupieniem tej repliki , gdyż wiem , że na pewno da się wyciągnąć z niej więcej . W najbliższym czasie kupuję LiPo 7.4 V 1400 mAH z ładowarką , więc będzie większy Rof ( przypuszczam ) . Możecie mi tu polecić wymianę czegoś , aby ta celność się trochę zwiększyła ?

Link to post
Share on other sites

do lipo 7,4 V wymiana kabli nie jest konieczna. no chyba, ze mówimy o wydajnosci prądowej rzędu 30-35C.... standardowe lipo 7,4V 20-25C nie wymaga wymiany kabli. Straty sa i tak minimalne.

 

Ja tez własnie kupiłem cm008 i bedąe w nia wsadzał madbulla 6.03 i zielona g&g. standardwowo uszczelnienie dyszy i zespołu tłoka.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za to wszystko , ale mógłby mi ktoś przybliżyć gdzie mogę to wszystko sobie załatwić i w jakiej by to cenie było ? Nie siedzę w ASG na tyle długo , aby mieć obcykane wszystkie serwisy itp. , a sam się przecież za to nie zabiorę ;p .

Link to post
Share on other sites

Dzięki za to wszystko , ale mógłby mi ktoś przybliżyć gdzie mogę to wszystko sobie załatwić i w jakiej by to cenie było ? Nie siedzę w ASG na tyle długo , aby mieć obcykane wszystkie serwisy itp. , a sam się przecież za to nie zabiorę ;p .

 

gunfire.pl

azteko.pl

taiwangun.pl

specshop.pl

capri.asg

 

lufa od 100 do 400

gumka w okolicach 35

bateria w okolicach 60

dysza w okolicach 30

 

szukaj serwisanta, jest oddzielny temat.

Edited by Said
Link to post
Share on other sites
Pewnie lufa precyzyjna dobrej firmy pomoże.
I to sporo. Stokowa ma 6,11-6,12mm - przeciąg jak cholera. Zielona G&G tam dobrze siedzi, mimo tego, że wchodzi luźno to nie powoduje strat prędkości i daje tyle samo f/s co przed wymianą. Słabiej wygląda to z czarną Systemą, bo geometria komory powoduje odkształcanie się kołnierza gumki. Ale trochę zabawy i nawet ona działa tak jak należy.
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Siema ,tez mam ta CM007 i radziłbym Ci wymieniec na początek komore na jakaś lepsza np. http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2081 i wsadziłbym nową gumkę np. przezroczysta guardera (22 zeta jak dobrze pamietam) zeby była troche lepsza szczelność ,a lufe to wez z DF 6,02mm (za 115zł na asgshopie) to skupienie bedziesz miec o niebo lepsze a i zasieg bedzie tak o 4-5m wiekszy. Zrób zreszta jak uważasz .

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Bym nie radził pakować 130 shs nie są takie miekkie,twarde nie każdy silnik je pociagnie.

Kup element 115 lub 125 bede lepiej dla gearbox na tłok glowice wyciszana.

a to jak zmieniamy głowice tłoka na wyciszoną to głowicy cylindra już nie trzeba zmieniać ? Edited by verb007
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Przymierzam się do zakupu m4 cymy i mam pytanie do ich właścicieli. Wiecie czy ma ona takie same bebechy gearbox'a jak kałachy z serii 040 i 048? Chodzi mi o zębatki i tłok.

 

W mojej (CM.007) zębatki były wykonane z jakiegoś bliżej nieokreślonego materiału. Jeden ząb był już niemal ułamany- przebieg około 5k kulek. Dopiero wymiana na zębatki z CM.048 załatwiła sprawę wytrzymałości. Tłok z tego co kojarzę to plastik, z jednym zębem metalowym, taki sam jak w moim starym CM.048M.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam. Posiadam replikę m4 cm.008, w stocku ~400fps na M120. W replice siedzi dodatkowo gumka zielona Falcon'a (pochrzaniło mi się z G&G przy kupnie :-[) Moim celem jest od 450fps w górę. Budżet ok. 600zł

 

Chcę kupić:

 

Prec. lufa - PDI Raven 6.01 dł. ?

Bateria - LiPo 11.1 1200mah

Bore up - ?

Sprężyna - M130 Guardera

 

1. Proszę mi powiedzieć, czy standardowy szkielet gb cymy wytrzyma M130?

2. Bore up guardera? I jeśli tak, to jakiej długości powinienem posiadać lufe przy jakim typie cylindra? Myślę nad 469mm.

3. Co mogę dodać do tego, by mocno poprawić precyzje i zasięg?

4. Czy przy dobrym złożeniu i czary mary (teflon) mogę osiągnąć na tym zestawie 480-500fps?

5. Aaa, no i jeszcze jedno... Czy mi to wszystkie nie trzaśnie w pieruny? :-)

 

 

Połączono

S1

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Siemka

Czy opłaca mi się przerabiać CM 008 za 370zł (Nowa w Stocku) i dopłacić do niej 1000zł na tuning (Gumka,lufa,zębatki,silnik,opcjonalnie Bore up ,Sp 130 i konwersja na SR-25) Czy już lepiej zakupić Sr-25 od A&K w stocku i w niej coś robić. Mam zamiar głownie przerobić tą CM na Sr-25 ale nie wiem czy jest sens.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...