Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jesli chodzi o wykonanie to jest dosc ladna, raczej trudno sie przyczepic (no jedynie za to ze ABS to nie metal, ale tak ma wiekszosc gazowek ASG). Niestety od strony mechanicznej nei jest juz taka dobra, sa tam takie 2 sprezynki ktore luba sie wyginac pekac i psuc. (ja swoje zastapilem takimi z dlugopisu i teraz dziala prawie bez zarzutu). Co do skupienia to niestety rewelacja to nie jest (skupienie Beretty STTI jest znacznei gorsze od modelu z Tokyo Marui).

Link to post
Share on other sites

Co do skupienia i celnosci w opisie w zbrojowni to sadze ze wynika to z tego ze zostal on napisany jakis czas temu. Kiedys takie osiagi wydawaly sie rewelacyjne, malo kto widzial AEGa a i gaziaki wlasciwie byly dostepne tylko te tajwanskie. Tez kiedys myslalem ze moja beretta (stti) swietnie strzela, przynjmniej do czasu kiedy mialem okazji postrzelac troche z modelu marui. Uwazam ze do zabawy w ASG zwlaszcza jako bron boczna nadaje sie wysmienicie, ale czy do strzelania do tarczy to juz bym nie byl tego pewien, sadze ze lepsza by byla jednak wiatrowka.

Link to post
Share on other sites

Ogólnie karis dobrze gadasz :D Sam napisałem opis w zbrojowni o Berecie STTI i cóż patrząc z perspektywy czasu... powiem, że strzelałem już z lepszych :lol: Ale co do wyglądu nie jest źle (naprawdę się dobrze prezntuje jak na tajwański produkt), a i osiągi też nie są złe. Jak dobrze naładowałem ją gazem to waliła jak złe(osiągi takie jak w opisie). Co do skupienia to szczerze mówiąc nic Ci nie powiem bo już poprostu nie pamiętam gdyż już jakiś czas temu ją sprzedałem.

 

Pozdrawiam Lukzari.

Link to post
Share on other sites
Guest LooK OuT!

Mam te Berette w swoim ekwpiunku, wlasnie wystawilem ja w dziale Sprzedam na Gieldzie, ale to nie dlatego, ze nie jestem z niej zadowolony czy cos. Po prostu potrzebuje funduszy na zmodernizowanie mojego XM'a, a z Beretty teraz nie strzelam. Zapewne kupie ja znowu w lecie ;) Wracajac do tematu. Wizualnie Beretta STTi wyglada super. Jedynym wyraznym odwrotem od dokladnego replikowania wygladu jest symbol na okladzinie chwytu: jest to stylizowane logo KJ, a nie logo Beretty, jak to ma miejsce w przypadku Beretty z TM. Nie bardzo rozumiem czemu koledzy narzekaja na jej celnosc. W okresie gdy zaczynalem strzelac sie z moja grupa to calkiem sprawnie wychodzilo mi sciaganie gosci z elektrykami. Problemy ten pistolet stwarzal glownie przy niskich temperaturach.. .chociaz nie jestem tego pewien do konca. Karis pisal o dwoch sprezynkach, ktore lubia wypadac. Potwierdzam zarzut, wlasnie przed listopadem zgubilem taka jedna z nich i nastepowal efekt syfonu... Zrzucalem wine na niska temperature, ale to zapewne wina wlasnie ubytku tej sprezynki. Teraz wszystko dziala dobrze, tak jak powinno. Kulki sa ladowane juz za kazdym razem. Co do cooldown to owszem jest, ale wtedy gdy wywalimy 20 kulek pod rzad.

Przestrzegam przed zbyt silnym dokrecaniem dolnego zaworu ladowania. Sam padlem ofiara nieudacznictwa serwisantow firmy TM (nie Tokyo Marui), ktorzy zbyt silnie dokrecili zawor, naruszajac jego spojnosc. Juz o tym incydencie pisalem w osobnym dziale, wiec to nie czas i miejsce by znowu wynosic brudy na wierzch. Ogolnie pistolet dostalby u mnie ocene dobrą, wizualnie jest bardzo ladny, dzialanie tez nie odbiegalo od moich oczekiwan, ale niedostatki konstrukcji powoduja obnizenie oceny i pierwotne wrazenie znika.

Cena pistoletu (470,-) wydaje sie byc zbyt wygorowana w porownaniu do ceny modelu z Tokyo Marui (chyba 500,-), totez te bron lepiej jest kupic z drugiej reki. W zadnym wypadku nie nagabuje do zakupienia wlasnie mojej Beretty, ale jesli masz kupowac wlasnie STTi kup uzywana. Tak czy siak lepiej jest wybrac Tokyo Marui - sprawdzona firma, na kazdym polu ASG.

Link to post
Share on other sites

Wracajac do celnosci to nie uwazam zeby byla zla (tez mi sie udawalo swego czasu sciagac z tej beretki ludzi z AEGami) ale to nie zmienia faktu ze sa teraz dostepne modele lepiej (celniej) strzelajace. W samej zabawie w ASG to nie ma az takeigo moze znaczenia, ale przy strzelaniu do tarczy moim zdaneim moze juz miec. Do wykonania i wygladu nie mam zastrzezen. Co do logo beretty to model TM tez nie ma loga beretty , ma tam jakis napis tyle ze bardozej stylizowany na logo beretty, logo i wszystkie oznaczenia zgodne z oryginalem maja chyba tylko modele Western Arms (ale te sa juz bardzo drogie:().

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Ogólnie rzecz biorąc gaziaki z Blow Back'ami oraz Hop_up'em równają osiągami z elektrykami  

 

Może się mylę ale moim zdaniem Blow Back nie wpływa na zasięg ? wiec gaziaki bez niego maja tez niezłe osiągi.

 

 

 

A jeśli chodzi o blow back - to jako, że wcześniej miałem beretkę z KWA(bez BB), a teraz mam tą z TM z BB. To mogę stwierdzić że różnica między gunem z BB i bez, jest dyrastyczna.

 

Nie mogę się z tobą zgodzić szczególnie z tym ze różnica między gunem z BB i bez, jest drastyczna, sam posiadam gazowa Berette KWA bez BB i musze powiedzieć ze jej osiągi nie różnią się za bardzo z osiągami tej z TM, nie mogę podać dokładniejszego porównania ale widząc jak kolega z niej strzela to jest to porównywalne z osiągami mojej. A co do samego BB to już w ogóle się nie mogę zgodzić strzelałem się tez z Beretty KWA z BB i STTI tez z BB to o ile ta pierwsza strzela tak ja zwykła bez BB to STTI jest gorszym modelem, zwłaszcza ze czasami robi się syfon. Jeśli by ktoś chciał używać Beretty jako głównej broni to odradzam. Ale skoro mies "nie uprawia wyczynowo asg" to STTI do strzelania do tarczy wystarczy a pozatym ma BB a to zawsze fajny bajer.

 

Mając KWA wywalałem czasmi i cały magazynek by kogoś ustrzelić, a teraz zwykle jest to 1 kulka(trafiony i trup).

 

Nie widzę żadnego powodu aby potrzeba było aż tyle razy strzelać z KWA :) Teraz idzie Ci znacznie lepiej może dlatego ze masz większe doświadczenie. Minusem KWA jest twardy spust i dlatego może komuś schodzić podczas strzelania ale można się przyzwyczaić.

 

W elektrykach kulki kończą się zawrotnym tempie

 

Przekonałem się ostatnio o tym :lol:

 

Pozdrawiam Cappuccio

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Więc strzelam raz, kulka nagle przed nim idzie do góry i to samo się dzieje z kolejnymi kulakmi, które po kolei zaczynają iśc parabolą silną do góry tuż przed kumplem. Tak wywaliłem z 10 kulek i nic.  

 

Wydaje mi sie ze to raczej problem z Hop-up'em, na 8 m nie ma problemu w trafienie w puszke z piwa. Moze faktycznie miałes feralna ta berette.

 

Ale nadal się upieram przy zdaniu, że z BB osiągi gazówki są lepsze i żadna gazówka bez BB bez przeróbek nie osiąga takich parametrów, jak te z BB.  

 

 

Raczej osiagi zaleza od firmy niz od posiadania BB (np. nie przekonasz mnie ze STTI z BB ma lepsze osiągin iz ta KWA bez BB) , a czy przy strzale z gazówki z BB wiecej idzie gazu na rozpedzenie kulki to naprawde nie wiem bo to chyba ciezko zmierzyc. Co do beretty TM to prawopoobnie ma lepsze osiagi ale w koncu to TM i kosztuje troche wiecej, coś za coś. Mnie sie i tak najbardziej podoba ta z WA z BB (bagatela 1000 zł ).

 

 

Pozdrawiam, Cappuccio

Link to post
Share on other sites
Guest LooK OuT!

No nie wiem czy STTi to wielki shit... Nie jest najlepiej wykonana, w snesie ze szybko mozna cos zepsuc, ale z drugiej strony mozna te awarie rownie szybko naprawiac ;) Moja wlasciwie tylko sprezynke powrotna zamka zgubila, ale juz jest generalnie OK. Strzela rowno, bez wariacji, w miare celnie. Wlasciwie to jedno mozna o niej zlego powiedziec - zdecydowanie nie jest warta swej ceny.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...