Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Witam, który wybrać na początek ?


Recommended Posts

^

Pociskami składającymi się z lufy, komory hop`a, i głowicy cylindra wraz z przodem szkieletu gb

 

Aaa widzisz chińczycy przemyśleli i w SWD a&k jako że jest to spring nie ma tak wadliwej części jak szkielet gb :teethh:

I tak bez wymiany niczego wytrzymuje te SP180+, tyle że wtedy jest to niezły trollgun o ile w miare działa :F ale trafić ciężko, tym bardziej jeśli luzuje sie lufa zewnętrzna z komorą powodując lekkie ruchy całego frontu (a w snajperce nie może się nic ruszać bo to wpływa na celność)

Edited by grzesio93
Link to post
Share on other sites

Nie marnuj swojego czasu na czytanie tego tematu. To jakiś żart, przy chinolach wszędzie ten sam morał - ujdzie. Przy wielu innych replikach nie jest lepiej z wylewnością w opisach...

Specny, wszystkie poza podstawowym modelem mają batki w kolbie.

Link to post
Share on other sites

Uwielbiam parasnajperów z parasnajperkami.

Leżą sobie tacy, celują przez lunetki (dodam, że najczęściej tanie i badziewne), a ja tylko hyc! Szybko się przemieszczam i zanim mnie lunetką namierzy (a pole widzenia wąziutkie) to ściągnę go moją Cymką 028.

Fajne uczucie, gdy koleś, który pozuje na snajpera zostaje zaciukany jedną z najtańszych replik elektrycznych (w dodatku mającą jakieś 4 czy 5 lat).

A ja uwielbiam czekać z moją chińską lunetą za 55zł, w krzaczku na wszystkich z AEGami, którzy myślą, że mają auto i są fajni :icon_wink:.

Wtedy cel, pal i jednego mniej. Czasami nawet wstanę i specjalnie pokazuje się takiemu szturmowcowi z chińskim AK, jego kulki spadają ~10m-20m przede mną a ja strzelam z mojej parasjanpy za 450zł~.

 

 

Tak więc wiesz :icon_smile:

Edited by sanex
Link to post
Share on other sites

A ja uwielbiam czekać z moją chińską lunetą za 55zł, w krzaczku na wszystkich z AEGami, którzy myślą, że mają auto i są fajni :icon_wink:.

Wtedy cel, pal i jednego mniej. Czasami nawet wstanę i specjalnie pokazuje się takiemu szturmowcowi z chińskim AK, jego kulki spadają ~10m-20m przede mną a ja strzelam z mojej parasjanpy za 450zł~.

A z jakiej to parasnajpy strzelasz?

Link to post
Share on other sites

SWD A&K, komora czeska, lufa jakaś chińska, spring M170 + kilogram teflonu na lufie/komorze aby wszystko ładnie się trzymało.

Zasięg skuteczny i pewny 65m~, maksymalny gdzieś 10-15m więcej. Precka lipna, z promykiem byłoby lepiej. No i miałem nieszczelność na głowicy cylindra, stąd traciłem trochę mocy =/

 

Tak czy inaczej, jak za replikę w którą włożyłem 450zł bez magazynków i lunety to nie było źle.

Aktualnie czekam na cm007, a pod koniec sezonu planuję zrobić jakiegoś AEG na parasnajpę, ale z budżetem spoooro większym niż 450z.

 

Ogólnie gdyby na szturmówce udałoby mi się uzyskać 70m~ zasięgu byłbym prze szczęśliwy ^^, ale nawet nie próbuję.

 

 

 

ps.

@no i żeby teraz się gromy z jasnego nieba nie posypały, to leżenie w krzaczkach ma swoje minusy...

Po pierwsze, trzeba mieć na prawdę krzepę aby podczas strzelanki oddać 200-300 strzałów z M170 przy tak krótkiej rączce do przeładowania...

-Po pierwszej imprezie z SWD miałem krwiaki i odciski, po drugiej odciski, teraz dłonie już przyzwyczajone, no i ręka sprawniej ładuje.

-Po drugie, leżenie w ciepłynm ghille jest nuuuuudne, a akurat jak się ruszysz to dzieje się cała akcja i wszystko przegapisz :icon_evil:

-Po trzecie, w naszych lasach walki toczą się na dystansach do 50m~. Mało kiedy znajdziesz się za osłoną na 300 metrowej polance :icon_neutral:

-Po czwarte, musisz mieć boczniaka pod ręką i wypracowany odruch nie strzelania z bliska - a to czasem korci aby oddać strzał z 20m w człeka który nas nie widzi

-Po piąte, brak dobrych ciężkich kulek...

Oczywiście ta zabawa ma też swoje plusy, nie biegasz jak głupi (chociaż w ASG większość co najwyżej chodzi zamiast biega...), dzięki lunecie z użytecznym przybliżeniem x7-8 możesz obserwować teren przed sobą, tak aby żaden krzaczek nagle Cię nie odstrzelił... +10 do lansu i rispektu na dzielni :icon_razz2:

Edited by sanex
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zadałeś sobie chociaż tyle trudu by przeczytać (i ZROZUMIEĆ) to co napisał dla CIEBIE Daro22?

wszystkie specny są dobre. Mają tylko inny wygląd zewnętrzny. W środku jest to samo.

Prościej się chyba nie da, ale skoro sam nie umiesz podjąć decyzji to weź o to.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...