Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie jak jest w końcu z premierą Polską. Mój BF już ma status "w doręczeniu" na stronce UPSa. Planowane doręczenie dziś. To znaczy że już dziś będę mógł się rozkoszować tym cudeńkiem, czy jedynie zainstaluje i będę musiał czekać do 27(data Polskiej premiery).

Dodam że zamówiłem ze sklepu gram.pl, znajomy również dziś dostanie swoją paczuszkę.

Link to post
Share on other sites

Panowie jak jest w końcu z premierą Polską. Mój BF już ma status "w doręczeniu" na stronce UPSa. Planowane doręczenie dziś. To znaczy że już dziś będę mógł się rozkoszować tym cudeńkiem, czy jedynie zainstaluje i będę musiał czekać do 27(data Polskiej premiery).

Dodam że zamówiłem ze sklepu gram.pl, znajomy również dziś dostanie swoją paczuszkę.

 

Niekoniecznie trzeba czekać do 27:

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=133&t=39293&start=75#p560900

Edited by Wachta
Link to post
Share on other sites

Nie mogę edytować, jeszcze nie grałem- pobieram aktualizacje.

Muszę pochwalić Origina, jak dotąd spisał się bezbłędnie. Moje obawy się nie potwierdziły. Grę zainstalowałem bez problemowo, wystarczyło podać klucz, folder i zaakceptować regulamin i program sam wszystko zrobił. Na początku byłem pewien że chce pobrać grę z internetu, okazało się że program "pobiera" z płyty, jakieś 20 minut i wszystko na dysk skopiował, po czym instalował jakieś pięć minutek. Teraz pobieram 479 mega aktualizacji i sprawdzę czy da się grać przed Polską premierą.

 

Duży plus dla platformy od EA, niebo a ziemia w porównaniu z moimi problemami z platformą Steam.

Gra znajduje się na dwóch płytach dvd, dopiero na pudełku zobaczyłem informacje o Polski dubbing ;). Jeśli będzie tak dobry jak w BC2 to zapowiada się rewelacyjna gierka.

 

EDIT: O dziękuję za informacje ;), co do aktualizacji to właśnie skończyłem i okienko weryfikacji daty premiery wyskoczyło.

Już kombinuje ze sposobem który mi wysłałeś ;).

 

edytka#2.

Jestem już w battlelogu, wszystko działa. Dziękuję za pomoc Wachta ;).

Edited by harasim
Link to post
Share on other sites

Panowie nie polecam kombinować ! Bany polecą i potem będzie płacz ! lepiej poczekać do jutra .

To można zmienić strefę czasowa w windowsie i się cieszyć grą już dzisiaj chyba od 17. Nikt mi nie zabroni latać po świecie z laptopem ;). Stwierdzam, że 4GB ramu to za mało do tej gry.

Link to post
Share on other sites

Panowie nie polecam kombinować ! Bany polecą i potem będzie płacz ! lepiej poczekać do jutra .

Gdzieś była oficjalna wypowiedź, że zmiana IP na Indonezję (żeby grać od 24.10 od 16:00) jest legalne.

 

Stwierdzam, że 4GB ramu to za mało do tej gry.

Mi tam starcza :P

Link to post
Share on other sites

Mi tam na 4 giga ramu śmiga aż miło.

Swoją drogą: w edycji limitowanej oprócz powrotu do karkand mieliśmy dostać 10 skinów, rkm typ 88 jakiś tam tłumik płomienia i coś tam jeszcze.

Jak to teraz odblokować?

Dodam że nie ma żadnych kluczy do odblokowania jak w przypadku limitowanej BC2.

 

Co do zmiany ip, jak to jest legalne i nie będzie karalne to po co czekać? :].

Link to post
Share on other sites

Wczoraj zdechł origin no to sobie nie zagrałem. Dzisiaj wstało ale problem z PunkBuster'em, bo wywala mnie z każdego serwera. W sumie raz gdzieś wlazłem ale za duże lagi. Dopiero przed chwilą przeczytałem, że w katalogu z grą musi być podkatalog "PB", co nigdzie w informacjach o konieczności zainstalowania PunkBustera nie było wspomniane. Wrócę z roboty i będę próbował dalej. Przeglądarka wciaz mi krzyczy, że nie mam flash playera choć przed chwilą to gówno instalowałem. Ciekawe, że ta beta jakoś działała, a z pełną wersją jest tyle ceregieli.

Link to post
Share on other sites

Ja tam przeszedłem już całą kampanię. Ogólnie gra i fabuła spoko ale grafika - zajebista. Tylko że... nie na moim kompie... Tak ścina na średniej grafice i średniej rozdzielczości że coś. Dobrze chodzi na najniższej możliwej i słabej grafie. Ale przyzwyczaiłem się :) Grę miałem od kumpla, ale i tak warto ją kupić.

Link to post
Share on other sites

Moh'a nie pamiętam ile męczyłem, ale co do MW2 powiedziałbym, że jest mniej więcej równa. Zależy jak szybko przesz do przodu :D

BF 3 wydawał mi się łatwiejszy na 'normalu' niż MW2, choć się teraz fanboyom narażę powiem, że miałem cały czas wrażenie w granie w cod'a od treyarch z jakimiś odrzutami co DICE zostały po mirrors edge 2 hehe :D

 

co do multi, się nie wypowiem bo mam pirata, i raczej nie zakupie oryginału ze względu, że nigdy mnie multi w battlefieldzie nie grzał :D

Link to post
Share on other sites
co do multi, się nie wypowiem bo mam pirata, i raczej nie zakupie oryginału ze względu, że nigdy mnie multi w battlefieldzie nie grzał :D

 

obejrzałem jeszcze potem vrecke Quaza z bety i napomniał coś o lepszym wyważeniu w strzelaniu piechoty, więc jak u kogoś spróbuje i sie przekonam, że nie trzeba łupać jak BC2 cały magazynek w kolesia to może, może xd

 

polecam vrecenzje Quaza, jeden z najlepszych i najbardziej oryginalnych recenzentów w kraju

http://www.gaminator.tv/video/20794,Battlefield-3-beta-test.html

 

trochę po terminie ale tutaj wspomniana beta :p

Link to post
Share on other sites

Panowie. Na Allegro jest wiele aukcji z Battlefieldem 3 za cenę w okolicach 70zł. Są to klucze do rosyjskiej lub ukraińskiej wersji językowej. Jednak prostym sposobem można je aktywować w Originie i będą po polsku. Moje pytanie jest takie, czy jest to w pełni bezpieczne? Czy za rok, dwa nie dostanie się bana przez taką "okazję" ? Niby sprzedający dają gwarancję, ale jak to jest? Możecie powiedzieć coś na ten temat bo zastanawiam się nad kupnem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...