Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

A mi na nowej karcie GTX 560 Ti OC co chwile robi black screen (no signal) wywala do pulpitu i zwiesza grę :( na poprzedniej karcie GTS 250 nie miałem problemu choć gra chodziła w najniższej rozdzielczości. Ktoś spotkał się z takim przypadkiem ? Bo nie wiem czy to wina karty, BF czy czegoś innego (Windows 7).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aha no i właśnie grajcie na Hard.

 

Próbowałem.... Efekt jest taki że wszyscy walą "tylko" do ciebie - masz ok. 1,5 sek. na zabicie każdego w polu widzenia.....

Ale na PS3 w singlu wychodzą błędy w sporej ilości. MW2 pod tym względem plasuje się dużo lepiej.

Multi BF3 zajebiste - choć momentami rozszerzona rzeczywistość (ikonki i napisy) zasłaniają mi pole widzenia i nie wiem jak to usunąć - w "opcjach" nie ma opcji;((

 

Jednak grafika nawet na PS3 zachwyca;))

Link to post
Share on other sites

Ja mam core 2 quad 2x2,4 ghz, geforce 9600gt 512mb i 4gb ddr2, i przy maksymalnie rozdzialce na mój monitor 1440/900 i średnich ustawieniach mam kolo 60fps i to na win vista. Wystarczy tylko nie zasyfiać komputera badziewiem która na starcie, zżera połowę "zasobów" :-) a komp w grudniu będzie miał 4 lata :-)

 

słyszałem tylko, że BF3 nie bardzo lubi się z Radeonami :-)

 

 

Skoro mówisz, że nie ma z tym problemu to chyba u mnie po dokupieniu 2gb ramu powinno też śmigać. Zaczekam tylko na jakieś promocje do świąt i sobie sprawie.

Link to post
Share on other sites

Ja mam taki problem że na GTX465, na którym gra powinna działać płynnie, mam pokaz slajdów na każdych możliwych ustawieniach, sterowniki mam najnowsze, wszystko niby jest, a gra tnie nie miłosiernie a na słabszych kartach kolegom chodzi. Według testów wydajności karta powinna mieć ok 50fps na high, a ja mam pokaz slajdów.

 

A oprócz grafiki w środku mojego komputerka siedzi Intel Core i7 i 4gb ramu

Edited by lon3star
Link to post
Share on other sites

U mnie jest podobnie GeForce GTS 450 na Windows 7 64 bit. Mam problemy z włączeniem gry na multi , gaśnie ekran , zwiechy , muszę spróbować ze starszymi sterownikami.

 

 

I jak ? Poradziłeś sobie ? Ja już chyba wszystkiego próbowałem :( Chyba pójdę wymienić kartę na jakąś straszą i słabszą bo porażka :(

Link to post
Share on other sites

@Cappuccio

 

Spróbuj zrobić taki myk.

Instalujesz programik (np. gamer hud dla kart gigabyte) za pomocą którego zmniejszasz taktowanie zegara pamięci i/lub grafiki o np. 100 MHz (tyle powinno wystarczyć).

Większości osób takie rozwiązanie pomogło.

Link to post
Share on other sites

A ja przez weekend pomęczyłem ostatnio coopa. Nawet fajne i się da znaleźć chętnych w public matchmake. Można odblokować kilka dodatkowych giwer jak np. MP7 czy SIG553. Tylko szkoda, że o ile MP7 można wziąć do każdej klasy, to SIG'a tylko do Recon'a. No i dzięki drugiej misji w coopie w końcu opanowałem jako tako latanie helikopterem :)

Link to post
Share on other sites

@Cappuccio

 

Spróbuj zrobić taki myk.

Instalujesz programik (np. gamer hud dla kart gigabyte) za pomocą którego zmniejszasz taktowanie zegara pamięci i/lub grafiki o np. 100 MHz (tyle powinno wystarczyć).

Większości osób takie rozwiązanie pomogło.

 

 

Mi też :) Ale to jest porażka :( bo nie po to kupowałem taką kartę by obniżać zegar.

 

Ktoś z was gra może na GTX 460 ? a dokladniej na Asus GeForce GTX460 TOP 1GB DDR5 DirectCU (256-bit) (PCI-E) bo rozważam oddanie 560 i kupno własnie tej.

Link to post
Share on other sites

Imo, nie warto.

 

Sądzę, że w przeciągu miesiąca wyjdzie path poprawiający ten oczywisty błąd w kodzie.

Generalnie BF3 jest dosyć mocno zabugowany, tzn. błędów nie ma zbyt dużo, ale są wyjątkowo dokuczliwe- vide problemy z grafiką, czy crash związany z kartami dźwiękowymi Realtek.

Miejmy nadzieję, że EA zareaguje (podobno już coś robią w tym kierunku) należycie i będziemy cieszyć się wyjątkowo miodną gierką.

OT, ciekawe jak na tle BF-a wypadnie nowy CoD...

Link to post
Share on other sites

Czy wam tez zdarza sie grac z totalnymi kretynami? Gram juz dobre kilka dni i ZADKOSCIA jest umiejetnosc wspolpracy w tej grze. NIKT nie rzuci ci apteczki, amunicji, kazdy leci na hura, wazac pod lufe (gram na HC). Ta gra to po prostu jakies nieporozumienie jak dla mnie. Jak widze, co tam ludzie wyprawiaja, to zycze i tylko, zeby lepiej zostali przy MW, bo tam takie rzeczy ujda.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...