Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Battlefield 3


Recommended Posts

Jak ktoś by był chętny zagrać to pisać do Pon34lcatraz, ostanio gram nieco częściej, TSa mamy jakiegośtam więc to też nie problem ^ ^

 

A co do gry... Dla mnie różnica taka, że gra nie kosztuje te 50 czy 60zł (podstawka) tylko 200 bo bez premki nie opłaca się w ogóle w to grać i tyle. Na poziomie premium szanse są wyrównane i gra jest bardzo przyjemna, tyle ode mnie.

Aaa żeby nie było, nowego MOHa nie polecam, beznadzieja.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tak samo muszę się zaopatrzyć w Premium. Chyba już potaniało do 100/120 zł? Chociaż i tak nie narzekam, biegam sobie i po ubiciu kogoś z Premium podkradam broń i ciesze się ACW'rem albo innymi ;).

Brakuje mi obecnie ciasnych map, dlatego ciągle na Metro gram, bo lubię klimat kiedy wszystko jest tak napięte jak plandek na Żuku.

Link to post
Share on other sites

Niestety ale coraz mniej polaków gra, trzeba iść na inne serwery i nie wiem dlaczego ale zwykle niemieckich jest pełno. Też niedługo premium muszę kupić bo tych map by się więcej przydało

To jest błogosławieństwo - wystarczy popatrzeć na "poziom" polskich serwerów jak G4G - 99% to sfrustrowani 14 latkowie.

Link to post
Share on other sites

Grałem na G4G kiedyś ale w BC2. 14 latkowie podający się za 30 latków, straszenie adminami, a w skrajnych przypadkach rodzicami i kolegami z gangu to tam codzienność. Żenada po prostu... A jak ktoś lepiej grał (vel ja) od razu był hejt od wh i haxów.

Edited by cyp
Link to post
Share on other sites

Grałem na G4G kiedyś ale w BC2. 14 latkowie podający się za 30 latków, straszenie adminami, a w skrajnych przypadkach rodzicami i kolegami z gangu to tam codzienność. Żenada po prostu... A jak ktoś lepiej grał (vel ja) od razu był hejt od wh i haxów.

 

To czatu się nie czyta (nic dobrego tam nie piszą), dzieciaki olewa i idzie na inny serwer. Chyba że lubisz takie dzieciaczki powkurzać ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja zapraszam na serwer Burdel na HC battlelog.battlefield.com/bf3/pl/servers/show/03f64d2a-b195-4dd6-b06a-95ab76368e65/1-BURDEL-Hardcore-Polski-Serwer/ wszystkich którzy uważają że na serwerach G4G nie ma skilla zachęcam aby pograli w przeciwnej drużynie niż ludzie którzy siedzą na ich Team Speaku zapewniam was że w większości przypadków gra przeciwnej drużyny zamyka się na respie. Chociaż tego nie widać serwer jest na G4G a admini mają od 25-49 lat żeby nikt nie pisał ze admini to 14 latki.

Link to post
Share on other sites

Admini są ogarnięci? :P Kiedyś dostałem od nich bana na CoD4 za to, że zwróciłem normalnie uwagę jednemu z adminów.. i z tego co słyszałem od kolegów grających na ich serwerze w BF3 niby nic się nie zmieniło.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Jeszcze się upewnie czy aby na pewno mamy ten sam problem..

 

OFF, u Ciebie jest tak, że grasz chwilę i nagle pojawia się czarny ekran z napisem "wczytywanie", a po chwili wybija do battleloga?

 

Nosz kurr, w nic nie idzie pograć, nawet w głupią fifę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...