Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Są takie wogóle? Chciałbym się pobawić ale nie ma z kim, bo jak cokolwiek jest to 16 lat +

Jak często są organizowane imprezy strzelanki dla trochę młodszych ludzi?

Trochę przykre że do takiej zabawy musiałbym (zapewne nie tylko ja) czekać jakieś 2-4 lata :(

 

PS. Tak wiem że takie tematy już były ale tam nie ma odpowiedzi...

Link to post
Share on other sites

Znajdź lokalne forum.. tam chłopaki będą wiedzieć i może nakierują na jakąś ekipę. Ja zaczynałem jak miałem 13-4 lat więc jakoś 10 lat temu z czego tak "profesjonalniej" z 8 . Hobby nie jest drogie bo wystarczy pistolet za 40-50zł i gogle za 15 ale dziś dzieciaki mają inne standardy więc możesz mieć problem ze znalezieniem wielu "młodych".

 

Pogadaj w szkole to może kilka osób wyda te grosze na pistolet sprężynowy i gogle albo znajdź lokalne grupy na forach. Tutaj ciężko po "prawo asg".. i te sprawy.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

To, że z dolnośląskiego widzę, mimo kreciej ślepoty. O niczym to nie świadczy, bo przy rejestracji "dolnośląskie" pokazuje się jako pierwszy region i bardzo często nowi nie dostrzegają tego i mimo zamieszkiwania w Wiżajnach, rejestrują się w dolnośląskim. Już trafiłem na kilka takich przypadków. :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Tak jestem z Dolnośląskiego, okolice kłodzka. Ja nie wiem, aż mi siebie żal bo nie mogę znaleźć żadnego forum :/ Pomoże ktoś? Będę wdzięczny.

 

Pytanie na offtop: Ile kosztuje zestaw żeby można było sobie postrzelać? Chodzi mi o replike + najtańszy sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Nie no, ja mam już replikę i 2 pistolety CO2 (jeden na śrut) tylko tak myśle żeby z jakiegoś kolege zainteresować ASG, tylko tak jak piszę - oni tak hajsu nie majo na te wszystkie bajery a jakby mieli nawet pistolecik z bazaru to nie mają szans z Full-Auto karabnkiem :)

Dzięki za link ale tam nic nie ma poniżej 16.

Link to post
Share on other sites

Nie no, ja mam już replikę i 2 pistolety CO2 (jeden na śrut) tylko tak myśle żeby z jakiegoś kolege zainteresować ASG, tylko tak jak piszę - oni tak hajsu nie majo na te wszystkie bajery a jakby mieli nawet pistolecik z bazaru to nie mają szans z Full-Auto karabnkiem :icon_smile:

Dzięki za link ale tam nic nie ma poniżej 16.

Chyba jesteś chory że chcesz grać pistoletem na śrut w asg. Jak dzieciak poniżej 16 lat ma wiatrówkę? Policja proszę przyjechać na WMASG :-)

Link to post
Share on other sites

Taktyczny, 12matQ nigdzie nie napisał, że chce strzelać ze śrutu w asg.

 

12matQ, zapytaj na tamtym forum bo tam zaglądają lokalsi i oni najprędzej udzielą Ci odpowiedzi. Tutaj też czasem zajrzy ktoś z dolnośląskiego, ale może nie znać odpowiedzi na Twoje pytanie.

Natomiast jeśli kumple mają mało kasy to niech zainwestują w shotguny AGM (jak tylko się pojawią). Nie jest to replika na wypasie, ale jest tania i przy odrobinie wprawy można nią konkurować z elektrykiem i można się nią bardzo fajnie bawić.

Link to post
Share on other sites

E tam to na śrut to wogóle nie chce strzelać bo nie ustawiony :D Szczególnie że to jest na atrapy .357 magnum i do tego się kulki wkłada :D A tak wogóle to ide założyć nowy spam wątek w dolnośląskim :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...