Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy raz w ASG.


Recommended Posts

Od kiedy elektryk mniej kasy potrzebuje?

 

Ja na Twoim miejscu kupiłbym jakiegoś używanego chińczyka za psie grosze (porównując do budżetu), postrzelał się kilka razy i zobaczył czego potrzebujesz. W większości lasów nie wykorzystasz zasięgu większego jak 60-70m, a często będziesz się strzelać w dzikim gąszczu lub budynkach na odległości ~30m i mniej.

Link to post
Share on other sites

Elektryk potrzebuje mniej kasy od zawsze. Większość airsoftowych sprężynowych snajperek w stocku (a miałem przyjemność strzelać nawet ze snajperki, która nowa kosztuje 6000zł) ustępuje AEGom w każdym aspekcie.

Zasięg jest taki sam albo mniejszy niż w CM 028. Celność - tu może i taka snajperka będzie troszkę lepsza niż CM 028, ale niewiele. Szybkostrzelność - nie ma porównania. O długości repliki nie wspominam.

Link to post
Share on other sites

Tak ale na moj stan zdrowotny kolana nie bede mogl duzo wybiegac sie na strzelance dla tego raczej kupuje snajperke.Taki mb01 musialbym wlozyc 2x wiecej kasy niz w swd.Te komory pdi,trigger set za 500PLN juz na start odstrasza ale z optyka problemow niema.Czytam juz drugi raz temat o SWD i dalej nie wiem jakie czesci dobrac do niej.Dobra mam te 3k ale wiadomo ze nie chcialbym wydac wszystkiego na jedna replike.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...