Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika do ~500zł, przeznaczenie: plener/hala


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja RKa już po pierwszej strzelance. Zanim ją tam zabrałem byłem u Krakmanów na chrono. O dziwo 415fps w stocku.

Dużo za dużo jak na halę więc zakupiłem sprężynę Guardera m100, wymieniłem, obowiązkowe chronowanie na hali i o dziwo 275fps.

Przysiągłbym, że cały GB złożyłem poprawnie, nic nie gubiąc przy rozkładaniu i nie usuwając smaru. Strasznie duża różnica jak o mnie chodzi.

Zauważyłem jeszcze jedną dziwną rzecz - czasem przycinał mi się na singlu. Wystarczyło przełączyć na auto, strzelić serią, wrócić na single i wszystko działało. Miałem tak kilka razy a później bateria padła.

Bateria 8.6v (naładowana do 10.8v, tak gdzieś wyczytałem) podziałała tylko na 1,5 HiCapa i musiałem pożyczać. Dobrze, że kolega miał nową ~10v NiMH to mogłem postrzelać się dłużej już bez efektu zacinania.

 

Chyba czas na nową baterię bo jest tak jak mówią - stockowa jest do D***.

 

Przy okazji zapodam silnik jaki u mnie siedzi (chyba) link

 

Czy wystarczy mi LiPo 7,4v z większym amperażem czy brać 11v?

Edited by mykail
Link to post
Share on other sites

infektius

 

proszę, powiedz mi co Twój post wniósł? W ogóle nic nie ma wspólnego z tematem, ba, nawet nie pokazuje nieprawidłowości w mojej poprzedniej wypowiedzi! Więc jeśli nie masz nic do roboty w szkole, tylko porównujesz mnie z jakimś matruszem_wawą, to daruj sobie.

 

Kolejną rzeczą jest wyzywanie od nowych - co, nie mam prawa głosu? A co w tym co napisałem jest niepoprawne??

Link to post
Share on other sites

To, że napisałeś posta po fakcie. Czy w ogóle zadałeś sobie choć tyle trudu, żeby przeczytać pierwszy post, a najlepiej cały temat? Czy pisałeś posta z nadzieją, że podbijesz sobie licznik postów? (przykra sprawa, ale w tym dziale posty nie lecą)

Kolega replikę już kupił i nawet używał. Nie wiem komu chciałeś pomóc polecając gorszą replikę, niż została kupiona.

Edited by infektius
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...