Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Odpowiedni rozmiar pałki


Recommended Posts

Ekhem... Troche myląca nazwa tematu :teeth: A tak na poważnie to nie jest to forum o pałkach teleskopowych :icon_wink:

 

Jesteś w błędzie - ten dział jest jedynym słusznym miejscem na tym forum by zadać tego typu pytanie. Szmer

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites
(...) Jaki rozmiar pałki powinienem wybrać, waham się pomiędzy 21 cali a 26. Mam 195 cm wzrostu i nie wiem, która będzie bardziej poręczna. (...)

Najlepiej zapytaj swojej partnerki... :hahaha:

 

Na poważnie, idź do sklepu i pomacaj co Ci lepiej leży w ręku, to sprawa bardzo indywidualna. :icon_cool:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

@Yahalom: a gdzie takową pałkę trzeba nosić? Bo szukam od dłuższego czasu w internecie i za bardzo nie mogę nic znaleźć. Kieszeń od bojówek odpada bo lata jak szalona. Kabura wystaje i może da radę pod dłuższą kurtką. A Helikony CPU niby jakieś specjalne kieszenie na to mają.

Link to post
Share on other sites

Generalnie to korzystałem z takich rozwiązań:

- pas Skymarshal/FBI,

- spodnie UTP (mają na tyłku specjalną kieszeń),

- w dedykowanej kaburze, umieszczonej normalnie na pasku od spodni - wystająca część chowa się pod bluzą/kurtką,

- luzem, w kieszeni kurtki,

- w drzwiach kierowcy w samochodzie :icon_wink:

 

Prawda jest taka, że w sumie żaden wariant nie gwarantuje, że zdążysz ją wyciągnąć w razie 'W' - taką (powiedzmy) pewność da tylko noszenie jej na zewnątrz co rzuca się w oczy :icon_wink:

 

SFU/CPU mają zdaje się wąską kieszonkę na przodzie - powinna też tam pasować ;)

Link to post
Share on other sites

magicznywladek, a umiesz się tą pałką posługiwać i bynajmniej nie mam na myśli machania nią na prawo i lewo? Wyciąganie w momencie zagrożenia czegoś czym nie umiemy się poprawnie posługiwać często kończy się tym że zostanie nam to odebrane i zostanie użyte przeciw nam :teethh:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...