Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Początek 200 zł


Recommended Posts

Po pierwsze, to jeśli potrzebujesz broni do CQB, to limit fps wynosi jakieś 300-350, ale to już nie moja sprawa, może się umówiłeś z kolegami na 210.

 

Po drugie to jeśli dopiero zaczynasz to odlicz sobie jeszcze co najmniej 30zł na okulary i 10-40zł na kulki.

 

Cyma 030 jest z pewnością godna polecenia, a co do tego R-4 to się nie wypowiem, ale ja bym się to bał kupować (poza tym kosztuje więcej niż 200zł)

Link to post
Share on other sites
(...)

Broń ma mieć max 210 FPS. Myślałem o jednej z tych replik, jeśli macie lepsze propozycje proszę o linki.(...)

Co za różnica dla czego taki limit, pewnie mamusia nałożyła taki limit, do czasu ukończenia szkoły podstawowej... :icon_wink:

 

Merytorycznie:

Z tych dwóch przez Ciebie podlinkowanych, zdecydowanie Glock 18C. Z dwóch różnych przyczyn, po pierwsze Well nie jest polecaną firmą, po drugie MP7 jest niedostępny.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Dobre okulary znaczy atestowane, prawda? Żółte kulki z kiosku to nie kulki.

Koledzy namówili Cie na limit, który (bardzo tu się chamuje z językiem) jest dla małych dzieci lub osób z jakąś meeegaaa nadwrażliwością na ból (a pisze to człowiek z niskim progiem bólu). Zasięg ww. replik to jakieś 15 metrów (20 z wiatrem albo z górki). Kupcie sobie albo shotguna AGM (wersja z kolbą i bez) albo dozbierajcie do czegoś lepszego - MP5 Galaxy na ten przykład. Serio - 300 czy nawet 400 fpsów przy porządnej ochronie oczu i ew. ochronie zębów (które Cymoglock też wybije) to nic strasznego.

Link to post
Share on other sites

Ja się zapytam. Do której klasy chodzisz? Bo myślę że góra do 3. Przy okazji atestowane okulary to nie okulary z taiwangun. Z repliki to tak jak inni polecają pompka od agm i mundur dpm lub flecktarn. Plus kulasy G&G lub Roketsy(chyba że mają tendencję do zacinania się w strzelbach, nie wiem bo nigdy ich nie używałem).

Ps. Te limity to chyba z księżyca wzięli, albo tak jak mówicie dzieciaki kupiły targowe repliki za 20 złotych i dały taki limit fps by jeden ogarnięty nie kupił markowej repliki.

 

Tricer, zdałeś do gimbazy i szpanujesz wykształceniem. Opamiętaj się bo znowu pleciesz bzdury. Jest cała masa polecanych kulek i nie są to roketsy. Nie jesteś pewny - nie pisz. Buniek92

Edited by Buniek92
Link to post
Share on other sites

Serio, te 200 pare FPS to ... mało. Przecież to nie będzie latać. Równie dobrze porzucajcie się kulkami. Skoro masz 200 zł to bierz AGM, MarekMac podlinkował. Warte swojej ceny i dobrze śmiga. Resztę przeznacz na dobrą ochronę oczu (bo podejrzewam, że masz okulary z Castoramy) jak np. Uvex i-vo i kulki, najlepiej G&G. Z tym AGM to już możecie coś podziałać sensownego.

Link to post
Share on other sites

Ok

pomyślałem o takim zestawie

http://www.taiwangun.com/shotgun-long-003-agm -replika

http://gunfire.pl/product-pol-1152193146-Okulary-X-act-bezbarwne.html -okulary

http://www.taiwangun.com/stalowa-maska-ochronna-8fields-olive?from=listing&campaign-id=19 -maska

 

Mam jeszcze 2 pytania:

-Czy na początek wytarczy kask na deskorolke(przypominam ze koledzy beda mieli do 250 FPS "repliki"

-Czy do strzelanki w małym lasku(30x25 m) potrzebne beda ochraniache na lokcie i kolana?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...