Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magpul RVG ?


Recommended Posts

Chce kupić oryginał, polecać mu kopię...

Kopia zawsze będzie gorsza, brzydsza, miała więcej problemów itd. itp.

Jak masz kasę i dostęp do oryginału, to bierz śmiało, warto. I nie słuchaj, że "oymgy jaki debil, kupił oryginał a ja swojego acma za połowę ceny dostałem", bo jednak ta cena skądś się musi brać.

Link to post
Share on other sites

Alexanderexis jak by się pytał o replikę gazową to bym mu polecił tylko japończyka, tak samo jak Tobie szkielet CNC jako najwytrzymalszy. Kopie magpulla nie są złe a przynajmniej jeśli chodzi o chwyty kątowe mam 2 sztuki i jeden jest na ostrym akm a drugi na replice asg i oba działają i śmiem wątpić czy będzie aż taka różnica, ale pomimo wszystko chciałbym dostać w łapki oryginalnego magpula kątowego na porównanie.

A co do prostego chwytu cóż jeśli kopie zamontuje na ostrym to się rozleci, w przypadku asg małe szansie. Jeśli faktycznie chce kupić prawdziwego magpulla to już dawno trzyma się z dala od polski i sobie go zamówił od jankesów.

Link to post
Share on other sites

Mam kopię bodajże Elemnta AFG Magpula, kolega miał oryginał.

Różnicy wielkiej nie było widać.

Mam zamontowane na AKMS (broń palna) kolega miał na MR223 (H&K 416; broń palna), wystrzeliłem już mając zamontowany ten chwyt jakieś 2,5 - 3 tysiące naboi.

 

Mam też RVG - niestety kupiony już z trzeciej ręki - ciężko było powiedzieć nawet poprzedniemu właścicielowi czy to kopia czy oryginał, ale miał też na broni palnej zamontowane.

 

Od jednego kolegi, który pracuje w sklepie militarnym (nie będę robił reklamy) dowiedziałem się, że kopie jak i oryginały były klepane w tej samej fabryce - ile w tym prawdy to nie wiem, ale jakoś wielkiej różnicy nie widzę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...