Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 17 ARMY - problem z magiem


Recommended Posts

Witam.

 

Mam problem z Glockiem 17 ARMY.

Mianowicie, ciężko mi załadować magazynek green gasem. Gdy wtykam puszkę do zaworu to on ucieka na boki i zmraża całość. Nie idzie tego opanować. Czasem łądnie się wstrzyknie, a czasem poprostu nie daje mi się uszczelnic połączenia. Jakoś źle to robię czy problem z uszczelką?

Następnie, gdy strzelam zamek nie zawsze chce się dosunąć. Nieraz zostaje centymetr z tyłu i ręcznie muszę go pchnąć. Potem często kończy się gas. Rozumiem że jest to spowodowane jego małym ciśnieniem w magu?

 

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

1) Brzmi jak brak uszczelki na zaworze wlotowym - rozumiem że po napełnieniu mag trzyma szczelnie? Rozwiązanie: wstawić oring z zapalniczki, choć lubi wypadać.

 

2) Zamek zatrzymuje się centymetr z tyłu i ulatuje gaz? Na świeżo naładowanym magu czy pod koniec? Jak pod koniec, no to cóż, może nie mieć wystarczająco cofnąć zamka i zamknąć zaworu. Jeśli zamek zatrzyma się centymetr z tyłu, ale nie wywala całego gazu - wyczyścić. Ewentualnie ostrożnie, uważając żeby nie przesadzić, zeszlifować garb na Blowback Unicie.

Edited by -Otto-
Link to post
Share on other sites

Zamek zostaje z tyłu na świeżo naladowanym magu, tyle że wydaje mi się iż w tym magu nie ma za wiele gazu. Jak zostaje z tyłu to nie ulatuje gaz.

Moglbyś powiedziec jak wymienic uszczelke? Bo nie mam bogatego doświadczenia.

 

I ostatni problem z jakim sie borykam jest taki:

Gdy bez maga odciągam zamek i blokuję go w tylnim polożeniu, a nastepnie zwalniam i nacisksm spust to nastepuje suchy strzal, ale w tym problem, że nie zawsze. Nieraz spust chodzi, a kliku nie słychać. Co może być nie tak?

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz wagę kuchenną, zważ magazynek przed i po napełnieniu.

Kwestię uszczelki wyjaśnił już Mendi.

Opis ostatniego problemu - brzmi jak skopany kurek/zaczep kurka, przez co kurek zamiast pozostawać napięty, spada razem z powracającym zamkiem. Powinno to dawać efekt niekontrolowanego fullauto przy strzelaniu, a szczególnie objawiać się powinno przy energicznym przeładowaniu.

Link to post
Share on other sites

Mój Glock APSa też stawał czasem w połowie drogi. Czasem łapie zamek w połowie i daje bezkulkową serię na auto, ruszając się lekko w tył i przód. BBunit był w jednym miejscu wyraźnie starty, podszlifowałem tam jeszcze samemu. Była poprawa, ale problem nie ustąpił. Szczerze powiedziawszy upatruję go w strasznie mocnych szczękach maga, bo nawet ręczne wypychanie kulek ciężko idzie. Jeszcze nie ruszałem szczęk, ale może się za nie zabiorę, bo zhandlowałem glocka bratu i mówi że nie strzela :/

Widzę problem masz podobny

Link to post
Share on other sites

Rozwiązałem problem zacinającego sie zamka u siebie - winny był element nr 45 (ten znalowy cycek jak to Wiciok określa). Chodziło o jego dziwną krzywiznę, przez co naciskany od góry przez zamek, chował się nierówno i blokował na ściankach. Przeszlifowałem, nasmarowałem, hula :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...