Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Midy planuje kupić ale mam narazie ograniczony budżet bo na kałacha wydam 1/3 wypłaty dlatego jak narazie wymienie tylko gumkę do tego jeszcze coś co by się zmeściło w granicy 600zł z wszystkim. wiem bieda ale takie życie ;p

 

http://www.taiwangun.com/niskooporowy-przewod-o-dlugosci-1-8-metra-acm?from=listing&campaign-id=19 te kable nadadzą się?

Edited by Ardici
Link to post
Share on other sites

Nie chce ich montować pytałem czy się nadają a skoro nie to odpuszczam ten temat. Czyli zmiana gumki i bateri na lipola jakiegoś 7.4 będzie wystarczająca na początek? kupuje tego rk z myślą o tym że to broń przejściowa i w przyszłośći będzie służyć jako druga replika gdy już kupie sobie swoją mkę. Jakieś google albo ochrone oczu możecie polecić?

Edited by Ardici
Link to post
Share on other sites

Okej dzięki, wole google z tego względu że osłaniają też boki ;p jeśli będe chciał w przyszłośći walnąć tuning mojej repliki to co warto w niej zrobić najpierw?

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_44_497&products_id=991&name=Bolle_Tactical_-_Gogle_Balistyczne_-_Chronosoft_II_-_CHROKADESI wybrałem sobie te, myśle że powinny wytrzymać wystrzał z karabinka który ma 500fps? Nie mam zamiaru oszczędzać na oczach bo podobnie nie odrastają.

Edited by Ardici
Link to post
Share on other sites

Lufa precyzyjna, mosfet z hamulcem.

 

Ps

Pisałeś, że chcesz kupić LiPo 7,4V do niej potrzebna Ci będzie specjalna ładowarka. Ta z zestawu nie nadaje się do niczego, a już LiPo zniszczysz jeśli chciałbyś nią ładować :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

1. Gogle, tam jest jedno "O".

2. Wybrałeś dobry i polecany model. Możesz poszukać też czegoś mniejszego jak np X800. Z doświadczenia wiem, że gogle i okulary z gumką zamiast zauszników zapewniają lepszą ochronę, ale parują jak szalone. W moim przypadku problem rozwiązały trzy warstwy antifoga ze sklepu sportowego :icon_lol:

3. O tuningu zacznij myśleć jak okaże się, że replika nie spełnia oczekiwań.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...