Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

dlaczego dales ten topic do elektrycznych akurat ?? nie pisze tam nigdzie ze jest to elektryczny model wiec moze byc to tez model sprezynowy :] ( bo z tego co widze ze pisze tylko ze ejst ogien pojedynczy wiec raczej sprezynowiec to jest ) , ale fajny nawet z wygladu jesli to jest elektryczny wezme go na probe zeby zobaczyc osiagi jego i parametry zeby opisac je na wmasg :) wiec tzreby sie jakos tego dowiedziec

pozdro

Link to post
Share on other sites

Przepraszam, zasugerowałem się ceną zbliżona raczej do "pseudoAEGów", bo jak na springa jest dośc znaczna ( zapewne bo nowość ). Do FAMASA zawsze miałem słabość, więc ten pewnie gdy tylko stanieje to zawiśnie kiedys na mojej ścianie obok L85. Detale na pierwszy rzut oka są .. powiedzmy.. umowne.

Link to post
Share on other sites

hej....wczoraj "przyszedł" do mojego kolegi... wygląda nieźle jak na tą cenę, co mnie zddziwiło jest cały matowy :wink: . co do osiągów to jeszcze nie jestem w stanie powiedzieć ponieważ dali chyba za lekkie kulki. Ale dziś jade do niego z cięższymi ...Aha i oczywiście porobie mu zdjęcia i powiem koledze zeby je zamieścił na jakimś sewrerze bo ja nie potrafię. czekajcie cierpliwie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ma zamiar wogóle ktoś to opisać czy temat można wyrzucić. Bo jakby nie patrzeć nie ma ani jednego posta wnoszącego cokolwiek nowego do tematu - nikt nie opisał "repliki" mimo że kupiło ją kilka osób. Czyżby aż takie lenistwo zagościło w umysłach naszych drogich maniaków? Czy mi się tylko wydaje...

 

hej....wczoraj "przyszedł" do mojego kolegi... wygląda nieźle jak na tą cenę, co mnie zddziwiło jest cały matowy  . co do osiągów to jeszcze nie jestem w stanie powiedzieć ponieważ dali chyba za lekkie kulki. Ale dziś jade do niego z cięższymi ...Aha i oczywiście porobie mu zdjęcia i powiem koledze zeby je zamieścił na jakimś sewrerze bo ja nie potrafię. czekajcie cierpliwie.

 

Ładne mi wczoraj - PÓŁTOREJ MIESIĄCA TEMU!!!! :evil: :evil: :evil: Ja osobiście już nie czekam na żaden opis ale jak zauważyłem to kilka innycj osób czeka.

 

Pozdrawiam

 

PS: Jeżeli mod uzna że mój post nie wnosi nic do tematu to proponuje usunięcie całego topicu bo nic nowego nie wniesiono. Dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Mamy jednego takiego u siebie. Co jak co ale wygladem na bank odstawia wszystkie tanie repliki w tyle. W dodatku zwarta i solidna konstrukcja, matowy ABS sprawia wrazenie porzadnego. Dosyc ciezki na stocku, co nas zdziwiło.Przeładowanie jest bardzo wygodne i lekkie i mozna to robic praktycznie jednym palcem. Magazynek ładuje sie podobnie jak w AEGu , tzn trzeba nosic ze soba takie kije :(. Miesci za to w praktyce 45 kulek i nic sie nie wysypie. Zasieg nie jest powalajacy, od 3-5m dalej od stockowego taniego M4. HU najprawdopodobniej nie ma albo jest bardzo słaby. Do tego metalowe tylne zaczepy taktyczne i metalowa nakretka w srodku nakrecanej lufy.Wogole replika jest wywazona i kozacko sie ją trzyma w polaczeniu z kozackim wygladem. Oczywiscie regulowana muszka i szczerbina. Na 100% najlepsza tania replika. Czas pokaze jak z zywotnoscia.

Link to post
Share on other sites

Myślę że teraz nie ma sensu kupować tego FAMASA by chińczyki. Przecież od kilku dni dostępny jest po na prawdę niewiele wyższej cenie FAMAS z CG... Na 100% jest lepszy we wszystkich aspektach od tego chinola. Moim skromnym zdaniem kupowanie w takiej sytuacji pseudo FAMASA na allegro jest krokiem co najmniej nieprzemyślanym ;)

 

pozdro

Link to post
Share on other sites

Ok kupilem,zapomnialem wczesniej powiedziec ze to czy bedzie strzelal czy nie mam serdecznie gdzies bo nie taki bedzie jego cel...jest ciezki,lady i ma wszystko czego oczekiwalem takze nie zawiodlem sie ale jeszce raz podkreslam ze mowie tylko o wygladzie gdyz do strzelania to on mi nie potrzebny :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...