Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoft w Bawarii


Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

No tak mało jest Polaków w Bawarii co w ASG się bawią... Wiesz, tu wszyscy do BMW na tydzień i weekendy w Polsce. Sam od niedawna zaczynam przygodę ASG, od pół roku mieszkam w okolicy (Deggendorf). Znalazłem namiary na ekipę Niemców, Polaków żadnych.

 

Co mogę polecić? Sprawdź ekipy ASG w Bawarii na necie, jak Ci "bajrish" nie straszny. Ewentualnie, teraz przezimuję i się porozglądam, mogę potem dać namiar jak tu się wpasuję z Niemcami.

 

P.s. Co do prawa, racja jest ciężko. Sam za to już słyszałem o lekkim "nielegalu" bo mamy tu odludne lasy, chociaż jak chcesz postrzelać to szykuj się na regularne wyjazdy do Czech (to tylko kilkadziesiąt kilometrów). Tak robią tu Deutsche. Pozdrówki

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Siemano.

Jeżeli chodzi o sklep w Monachium to polecam http://www.softair-professional.de/shop/

Osobiście interesuje mnie bardzo zabawa w airsoft, mam zakupione dwie sztuki giwerek z F w pięciokoncie Classic Army MP5A5 i JG G3A3.

W pobliżu miejscowości Tutzing jest Airsoft Atom Bunker http://www.airsoft-gelaende.eu/atombunker-cqb gdzie na legalu można się pobawić, wielu niemców jezdzi do austrii na strzelanki w Airsoft Park Tirol.

Sam jeszcze nie mam osobistego kontaktu z żadną niemiecką grupą ale pracuje nad tym i zapraszam do współpracy.

Pozdro.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Gadałem z niemcem troche na facebooku, wpadłem na pomysł żeby sie zapytać kogoś o zasady jakie tu panują i jak to ogarnąć.

Znalazłem 2 ekipy koło Ingolstadu do których niebawem napisze. :)

A propo replik :

Polskie repliki powyżej 0,5J(więcej niż 240-250fps) są "nielegalne". Łamiemy prawo w ten sposób. Musi być znaczek "F" w pentagramie.

Tuning broni który ingeruje w moc repliki jest zabroniony

Repliki poniżej 0,5j są traktowane jako zabawki i można pruć full auto. :)

Trzeba mieć pokrowiec do repliki!!

Link to post
Share on other sites

Dobra ziomy.

 

 

Na bunkier pod Tutzing (Schlagberg 3, 82327 Tutzing, Deutschland) można umówić się przez e-maila weekendwarrior1@web.de

Trzeba podać tam Imię, Nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, nazwę teamu jeśli jest i czy z własnym sprzętem, czy będziesz wynajmował od nich.

 

Name, Vorname

Geburtsdatum

Adresse

Teamname

BYO oder ob Leihausrüstung benötigt

 

Koszt zabawy to wstęp 20 Euro z własną repliką (zgodną z prawem niemieckim) i oporządzeniem lub 50 Euro jeżeli wynajmiesz sprzęt od nich.

 

To jest strona oficjalna : http://www.airsoft-g.../atombunker-cqb

 

A tak to wygląda :

 

 

Kto z was jest dobry z niemieckiego? Ja znam tyko na poziomie początkującym.

Moja propozycja.

Jeden zbierze dane naszej ekipy, dogada się e-mailem z CQB Atom bynker na termin i do boju!

 

Lista chętnych:

tomo73

Dawsal

Edited by tomo73
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Hej! Też mieszkam w Bawarii a konkretnie w Würzburgu ;) Mam parę replik kupionych tutaj z tym całym F w pięciokącie. Osobiście nie polecam Ci sklepu sniper-as.de. Zamówiłem u nich parę rzeczy w tym jedną replikę i wszystko było...marne. Odesłałem do nich to wszystko i dostałem zwrot pieniędzy. Co do drużyny to popatrz sobie na www.airsoft-verzeichnis.de. Tam masz całą rozpiskę drużyn i takie tam...takie niemieckie wmasg ;) Co do spotkań większych, nie mam pojęcia gdzie takie są. Ja się strzelam w stałej grupie studenciaków z mojego miasta w lesie i nie mam żadnych problemów prawnych. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...