Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GSS(VSS) G&G


Recommended Posts

Witam.

 

Od wczoraj jestem posiadaczem repliki Vintorez od G&G. Replika przyjechała do mnie w ładnym dobrze zabezpieczonym pudełku (wzorowana na walizkę transportową bądz kejs (jest rączka ;) )). Razem z repliką otrzymujemy:

-2x bateria Li-Pol 11.1v 1000mAh 20c

-Ładowarę z balanserem + zasilacz+ adapter do baterii

-przejściówkę by zamontować zwykły akumulator (najlepiej coś typu stick).

 

Po replice czujemy że to nie jest zabaweczka (około 3,5kg - bez lunety).Częsci dobrze spasowane , jedynie przedni chwyt ma minimalne luzy. Body GSS wykonane jest ze stopu aluminium (aluminium 6061(gunfire.pl)), cały tłumik i pokrywa zamka wykonany jest ze stopu stali i kolba oczywiście drewniana.

 

Zdjęcia dodam jutro.

 

Pytanie do użytkowników czy magazynku od LCT kompatybilne są z repliką GSS ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Aktualnie czekam aż replika wróci z serwisu (Jakaś wada fabryczna - chyba).

Magazynki od LCT nie będą pasować gdyż gss ma układ elektroniczny który nie pozwala strzelić bez podpiętego magazynka(W gnieździe jest specjalny przełącznik który dociska magazynek). Pisałem do G&G czy zamierzają wypuszczać do tej repliki magazynki low i mid cap , w odpowiedzi poinformowano mnie że magazynki są na etapie projektu...

 

Jeszcze nie wiem jak replika stoi z zasięgiem gdyż w mojej replice kulki ostro skręcały w prawo mimo poprawiania gumki hopup. Jedynie co w tej chwili mogę napisać o wrażeniach ze strzelania ,to bardzo szybka reakcja na spust.

 

EDIT:

 

Replika wróciłą już dosyc dawno z serwisu, lecz dopiero dzisiaj miałem czas przestrzeać w terenie. W skrócie , replika po powrocie z serwizu przez chwilą (krótką) strzelała - tor lotu kulki w miarę normalny (Nowa gumka HopUp) natomiast po kilku chwilach wystapił problem z podawaniem kulek. VSS nie podawał praktycznie kulek , po oględzinach na "oko" stawiam na złą pracę dyszy. W poniedziałem wysyłam repliką do reklamacji (drugi raz).

 

Osobiście jestem juz zawiedzony na replice , oczekiwałem dobrze wygladającej , normalnie strzelającej repliki z kilkoma bajerami (Wbudowany mosfet , dodatkowe baterie itp.) , lecz jak na razie mam tylko dobrze wygladającą repliką i nie stzrelającą.

Czy ktoś miał podobne problemy czy tylko mój egzemplarz jest wadliwy.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...