Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Akcesoria itp.


Recommended Posts

A imax za 169zł zasilacz ma?

Ja kupiłem redoxa za 120 zł z zasilaczem i kurierem w cenie.

 

Edyta.

Wróóóóć, zauważyłem, że ma :)

Co do ładowarki jeden pies. Ja zaoszczędziłem 40 zł na browarki :)

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Ładowarka ok, magi znośne, reszta syf i malaria.

Za 40 pln więcej jest aimpoint G&P, ale biorąc pod uwagę jakość body w galaxy odpuściłbym sobie duże kolimatory i ładował się w coś mniejszego jak sugeruje wiciok.

Klamra w zawieszeniu jest najprawdopodobniej odlewem z podłego znalu - strzelam gdyż koszt szekli ze stali to ok 50pln , mash hooka czy clash hooka to ok 30pln. Nie zdziw się jak klamra pęknie :icon_smile:

Sensowniejsze jest zawieszenie od orkana które nie posiada elementów metalowych ale jest na bank wytrzymalsze niż produkt GFC.

Link to post
Share on other sites

Ok poszperałem trochę i teraz zestaw wygląda tak

Pas i szelki

magi

ładownica

kieszeń na kulki albo coś innego

zawieszenie lub zawieszenie

ładowarka zostaje taka jaka jest. I czy teraz zestaw jest lepszy i co ewentułalnie jeszcze zmienić bo wiecie hajsu na szpej (kuriera) to mam tak z 500 zł na rok bo sam jeszcze nie zarabiam więc stąd te fazy w 1 poście.

Edited by _Koala_
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem warto zamienić w Twoim przypadku pas 2 rzędowy na 3 rzędowy, bo chcesz na nim umieścić bandolier oraz ładownicę. Z czasem dojdą kolejne elementy wyposażenia i warto mieć dla nich solidne "mocowanie" na biodrach. Pas 2 rzędowy doskonale współpracuje z kamizelką modułową, a skoro takiej nie planujesz kupić, to lepszą alternatywą jest 3 rzędówka.

 

Zawieszenie od Miwo będzie obciążać jedną stronę i może powodować dyskomfort. Jeżeli drugie z proponowanych zawieszeń zamocujesz na obu ramionach (tak, by nie uciskały szyi), to komfort noszenia repliki wzrośnie. Dodatkowo, to drugie ma amortyzację w postaci elastycznej gumy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...