Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam AGM 003 - nie polecam, cały jest z plastiku, łącznie z bebechami. Na dodatek magazynki mają problem z podawaniem kulek do repliki. Po jakim czasie Ci się rozleci zależy od tego jak chińczyk składał to coś za miskę ryżu. Kompletnie nieopłacalny wybór, lepiej poproś mamę o trochę pieniędzy i kup cm.028

Link to post
Share on other sites

Mówisz "cały jest z plastiku". To ciekawe bo ja pamiętam, że atrapa magazynka rurowego, lufa wewnętrzna i atrapa chłodnicy lufy jest z metalu (ew. ZnAlu). Ja wiem, że nie są to kluczowe elementy repliki, ale pokazują jaki z Ciebie znawca tematu. Dodatkowo jeśli nigdzie się nie przywali tą repliką to wytrzyma ona nawet pare lat i można się nią świetnie bawić.

Ten shotgun wygląda dużo lepiej niż ta Cyma, którą tak lubisz polecać - z bliska w obu przypadkach widać, że to zabawki, ale z kilku metrów w shotgunie nie widać jego "plasticzności". W Cymie widać ją nawet z 20 metrów bo jest niebieska.

Zgadzam się, że lepiej dozbierać do porządnego elektryka (chociaż akurat nie wybrałbym CM 028), ale 50-60zł na AGMa to nie majatek i jeżeli nie ma szans na szybkie uzbieranie potrzebnej forsy to jest to jak najbardziej opłacalny zakup (a w swojej kategorii cenowej śmiem twierdzić, że nawet najbardziej opłacalny).

Edytuj: dodam jeszcze, że oprócz braku ciągłego trybu ognia shotgun nie ustępuje stockowej Cymie w strzelaniu - ani celnością, ani zasięgiem.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

W sumie nie jest taki zły, ale trzeba brać pod uwagę to co napisałem - to nadal chinol i jeden rozpadnie Ci się po 3 strzelankach, a drugi będzie Ci służyć 10 lat. Ale to nadal shotgun, poza klimatem gardzi skutecznością. W CQB będą Cię jechać z pistoletów, SMG i kbk(

Link to post
Share on other sites

Zwłaszcza, że jeśli jest później opcja dołożenia, to lepiej na początek wziąć AGM i popompować, a później odłożyć ciut więcej i wziąć AK od Boyca z serii RK zamiast CM.028, lub już coś pokroju CM.040, czyli repliki podobnej klasy co seria RK

Link to post
Share on other sites

No chyba z ciebie nie musisz odpowiadać no moje pytania nikt ci nie każe

Kolego wszyscy chcą ci tu pomóc jednak takimi tekstami prowokujesz innych. Jak chcesz by ktoś coś ci wyjaśnił to pisz poprawną polszczyzną. Nie ukrywajmy ja też popełniam błędy ale kilka banów za kaleczenie języka polskiego i łamanie regulaminu forum nauczyło mnie szacunku do innych i pisania w miarę poprawnie po polsku. Jak chcesz się jeszcze o coś zapytać to pisz do mnie na pw i postaram się Ci wszystko wyjaśnić.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...