Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Interesują mnie colty...


Recommended Posts

Siemka,mam sprawe.

Interesują mnie colty a mianowicie jeden egzemplarz w każdym wydaniu bardzo mi sie podoba a mianowicie COLT 1911A1 Widziałem sprężynowe jubileuszowe egzemplarze z dużymi fps ale sprężynowe raczej nie...

 

Co mi polecicie czym strzelacie od jakiego producenta brać? POtrzebna broń boczna ;)

Kupuje z allegro moglibyście mi znaleźć jakąś replike ja jestem troche zielony ale tam czytam jakieś wątki to sie naucze XD

 

Zapomniałem dodać budżet 120 ale dozbieram na jakąś droższą replike byle byście mi coś polecili co sie nie rozwali po otwarciu

 

Aktualizacja :D

Patrzę właśnie na http://allegro.pl/nowosc-pistolet-colt-1911-mega-moc-460-fps-na-co2-i4689003291.html

i raczej na co2 będzie mi się lepiej nabój nosiło niż z gazem łazić nie ? po za tym nie musi być to colt mogą być inne dobre repliki

Link to post
Share on other sites

Colt, colt colt...

Pierwsze pytanie: do czego ma on służyć? Do powieszenia na ścianę?

Drugie pytanie: na czym Ci konkretnie w nim zależy? Wygląd, BlowBack?

 

Po za tym: gaz jest w magazynku, więc "noszenie" go nie różni się bardzo od C02. grubości magazynków są trochę inne.

 

Za 120zł wątpię byś znalazł coś porządnego. Najwyżej metalowego sprężyniaka by cieszył oko.

Link to post
Share on other sites

Metalowy sprężyniak to jest to jednakże kiedy robie temat o co2 o gg piszecie mi o sprezynach jak robie temat o sprezynach piszecie ze to gowno i lepiej co2 lub gg...Po co ci wiedzieć po co mi asg lepiej mi odpowiedz na pytania zawarte w temacie.Potrzebuje broni bocznej a nie waszego bezcennego pyskowania...Co sie opłaca kupić?

Link to post
Share on other sites

A ty nie za cwany jesteś?

Prosisz nas o pomoc a potem jeszcze nas "flamujesz"?

Jak jesteśmy tacy źli i nie halo i że społeczność to do widzenia.

Zanim odpiszesz na mój post to zamknij kartę w przeglądarce i się 10 razy zastanów.

Polecam czytanie ze zrozumieniem.

Luki napisał żebyś kupił sprigna by sobie był w kaburze / wisiał na ścianie.

Nie ma full metal gaziaków z blowbackiem , które są sensowne i wykonane i strzelają na 50m.

Już nawet nie łaska samemu poczytać coś?

M1911 od KJW w wersji CO2 jest niezły. poszukaj

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...