Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam . Trafiłem na taki oto karabin http://www.taiwangun.com/g-001-boyi (tak wiem ,że to wersja bez BB) .

I mam kilka pytań go dotyczących :

1. Czy byłby dobry na pierwszą replikę ?

2. Czy jest lepszy od G36c jg i cm ?

3. Czy ktoś ma ten karabin bądź go widział i wie jak się sprawuje ?

4. Czy ktoś wie czy wersja z BB będzie jeszcze produkowana (kiedy) ?

5 . Czy taki tuning na początek byłby dobry ?? http://www.taiwangun...ikonowa-guarder , http://www.taiwangun...&campaign-id=19 , http://www.taiwangun...&campaign-id=19

Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję .

Link to post
Share on other sites

1. Tak, będzie dobry.

2. Kwestia podejścia. Moim zdaniem jest lepszy niż JG i porównywalny z cymą.

3 Duży opis jest w dziale technicznym, wystarczy poszukać.

4 Pytanie do producenta.

5. O "tuningach" poszukaj w działach technicznych. Szczególnie o gumkach i sprężynach.

Temat optyki czy elektrooptyki pozostawmy na czas późniejszy.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zamówiłem tą replikę w taiwangun. Ja co prawda wziąłem bez tuningu ale pytałem obsługę jak wygląda u nich tuningowanie. Sklep oferuje tuning bez utraty gwarancji i dodatkowych kosztów pod warunkiem, że nie zwiększają się FPS broni. Obsługa wydaje się miła i chętnie odpowiada na pytania o tuning. Sprzedawca polecał z własnego doświadczenia G36C od JG ale jakoś mnie nie przekonał. Nie wiem niestety, o którą dokładnie gietę mu chodziło bo są dwie G36C tej firmy.

 

Mnie ostatecznie do BOYI przekonał opis z taiwangun (np. materiał łożysk i waga repliki).

 

Nie sugeruj się jednak moim wyborem !

 

Pozdrawiam

Edited by jaroczaro
Link to post
Share on other sites

Bierz z taiwanguna, póki jeszcze jest w takiej cenie. Mnie przekonał system szybkiej wymiany sprężyny, zrzut sprężyny i spust na mikrostyku. Hmmm... co do tej wersji bez BB. Nie wiem, czy wyciągnęli ten haczyk, który łączył się z rączką przeładowania? Może będą je teraz osobno sprzedawali? :P

Link to post
Share on other sites

Bo jest na tyle inteligentnym człowiekiem by wiedzieć, że mógł nie podjąć decyzji, która będzie najlepsza dla pytającego. Jaroczaro jest jednym z niewielu zielonych, którzy są świadomi tego, że nie posiadają doświadczenia i nie próbują udawać, że jest inaczej (w przeciwieństwie do Ciebie). Zachował się racjonalnie i napisał wyłącznie to, co sam się dowiedział w sklepie, a nie to, co mu się zdawało.

Ty zaś po raz kolejny napisałeś nic nie wnoszący post (aczkolwiek dobrze, że nie poleciłeś sześciennych kulek).

Link to post
Share on other sites

Nie mówię, że to co napisał jest sprzeczne z prawdą, ale chodzi mi o "Nie sugeruj się jednak moim wyborem !"... To tak jakby ktoś zrobił dobry obiad i powiedział "Nie jedzcie go!", gdzie więc sens robienia tego obiadu? W tym przypaku jaki sens napisania tej opini skoro mamy się nie sugerować...

Link to post
Share on other sites

Nie mówię, że to co napisał jest sprzeczne z prawdą, ale chodzi mi o "Nie sugeruj się jednak moim wyborem !"... To tak jakby ktoś zrobił dobry obiad i powiedział "Nie jedzcie go!", gdzie więc sens robienia tego obiadu? W tym przypaku jaki sens napisania tej opini skoro mamy się nie sugerować...

 

Chciałem tylko podać informacje, które dostałem od sprzedawcy odnośnie tuningu bo było to jedno z pytań. Nie chciałem jednak, żeby mój wybór w jakiś sposób sugerował, że ta replika jest dobra i warto ją kupić. Może źle dobrałem słowa i przez to całe nieporozumienie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...