Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór repliki dla nie początkującego, ale i nie zaawansowanego gracza.


Recommended Posts

Witam, ostatnio pomogliście mi z pistolem, więc zaufam wam kolejny raz.

Mianowicie, nie jestem już takim bardzo początkującym graczem, ale też się za bardzo nie znam.

Zastanawiam się nad

Replika karabinka szturmowego JG0448A i nad Replika subkarabinka JG0638 V2 - tanczy znacie jeszcze jakiś repliki w tym przedziale cenowym, i z góry mówię że nie chcę żadnych emek, erek i kałachów, chce coś co się wyłamuje z formatu.

Dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

"arent" ma racje mi też może nie podobały ale no w każdym razie jakoś nie leżały kałaszki ale po strzelaniu i bieganiu z jednym kałaszkiem kolegi (bodajże CM050A) przekonałem się do nich.A zresztą idz na strzelanke napewno ktoś już dłużej grający bedzie miał swoją zapasową replikę.Może ci pożyczy pobiegasz i zobaczysz która ci pasuje.

Link to post
Share on other sites

Strzelałem z oby dwu, strzelałem z wielu replik szczerze powiedziawszy, kałachy też mi leżą ale po prst te najtańsze ciągle się psują (wnioskuję na przykładzie moim i moich 2 kolegów z oddziału ) nie jestem wcale, ale to wcale wybredny, pisząc ten post miałem namyśli że ktoś kto obcował i się zapoznał dogłębnie że tak powiem, opisze mi właśnie w jakimś malutkim stopniu efekty dłuższego użytkowania takowych. ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...