Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

608 JG czy G-001 Boyi, a może CM 011


Recommended Posts

Witam serdecznie.

Mam dylemat, którą z tych trzech replik wybrać. Gieta JG to bardzo dobra replika dla początkujących, replika Boyi tu zdania są podzelone- jedni piszą, że ok, drudzy natomiast, że wręcz przeciwnie. Na końcu pozostała CYMA, która słynie ze swoich gearbox'ów, przy czym czytałem, że to marna kopia CM 003.

Proszę mi również napisać jaka gumka hop-up nada się do danej repliki.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

kupilem g 001 doslownie pare dni temu wystrzelilem okolo 5k bb`s i powiem tak :

 

pierwsze wrazenie bardzo pozytywne ( wzrokowo) jest estetycznie tworzywo jest przyjemne w dotyku nie jedzie mega tandeta

no to strzelam akurat wyszlo ze byl kolega i mial m4 od specna arms i powiem np celnosc na bardzo podobynm poziomie a jego replika kosztowala o ponad 400zl wiecej niz moja, na stockowej bateri wystrzelilem ponad 3 magi full cap co jak dla mnie jest "ok" ale juz upatrzylem lipo http://cyber-fly.pl/pl/p/Redox-2200-mAh-7%2C4V-20C-pakiet-LiPo/2923 mysle ze by pasowaly i tu wlasnie jest jedna rzecz ktora mnie denerwuje czyli sam sposob na chowania bateri ale co tam to nie tylmo boyi tak ma wiec nie do konca jest to minus..

 

malu offftop czy ta bateria redox to dobra bateria? bo ma swietne wymiary pasuje do gietki :icon_biggrin:

Edited by kubhak
Link to post
Share on other sites

Z tych trzech brał bym G36 od BOYI. Można od razu wyłączyć EBB, przez co zmniejszy się awaryjność.

 

Co do baterii Redox'a to ludzie co się znają mówią że są lepsze, ale ja swoją katuje od dwóch lat, prawie co tydzień, również w zimę i nigdy nie miałem z nią problemów.

Link to post
Share on other sites

kupilem g 001 doslownie pare dni temu wystrzelilem okolo 5k bb`s i powiem tak :

 

pierwsze wrazenie bardzo pozytywne ( wzrokowo) jest estetycznie tworzywo jest przyjemne w dotyku nie jedzie mega tandeta

no to strzelam akurat wyszlo ze byl kolega i mial m4 od specna arms i powiem np celnosc na bardzo podobynm poziomie ...

 

W jakiej odległości się strzelaliście?

Edited by jaroczaro
Link to post
Share on other sites

Ad. serwis - j.w.

Ad. Krakman - nie słyszałem o żadnych wersjach tej repliki bez szybkiej zmiany sprężyny.

 

W giecie boyia nie, w ak boyia- tak.

 

Gieta JG - czerwony MB nie nadaje się do niczego poza trzymaniem szczelności. Kulki latają jak pijane.

Za to niebieski jak najbardziej w porządku.

Link to post
Share on other sites

Jedyna dobra gieta to CM.011. Chyba, że wolisz wspierać fabrykę, gdzie dzieci składają repliki dżing dżonga za miskę ryżu.

Jeśli chodzi o madbulle, to dobry wybór, ale za trochę niższą cenę możesz kupić P&J, które nie odbiegają jakoś strasznie jakością od flagowców.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...