Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16A3 [KA] na start


Recommended Posts

Witam,

przeczytałem temat o wyborze m-ki (znalazłem tam tylko ogólne i pobieżne informacje na temat KA), przeszukałem forum i nie znalazłem nic satysfakcjonującego.

Zamierzam kupić taką oto replikę:

http://allegro.pl/co...4749461182.html

Dodam, że zaczynam przygodę z ASG.

Czy bardziej doświadczeni koledzy/koleżanki mogą mi powiedzieć coś więcej o tym sprzęcie?

Ewentualnie zaproponować coś innego, podobnego w granicach około +100/200zł?

Zależy mi na dobrym zasięgu i łatwości tuningu w kierunku para-snajperskim.

Link to post
Share on other sites

Wady KWA to głownie trzyczęściowe body i pośledniej jakości tłok z silnikiem. Do tego niestandardowa komora HU.

A oferuje właśnie "ten" szkielet GB na którym wyciągali ludzie 600+ fpsów. KA w stocku strzela dobrze ale tuning tego wiąże się z wywalaniem wszystkiego z środka. G&P ma wzmocnione GB ale w gorszy spsoób niż KWA. Ma za to lepsze body.

Link to post
Share on other sites

@Buniek92

Autor napisał o łatwości tuningu a w ka coś takiego nie istnieje. I nie przypisuj mi słów których nie powiedziałem, napisałem że na szkielecie kwa osiągano 600+ fpsów jako dowód na jego wybitność a nie w kontekście że on ma robić takie monstrum.

Link to post
Share on other sites

Bo np. zimą nie trzeba się o niego martwić. Ty byś wolał ładniejsze GP, ja np. kupił bym KWA właśnie dla tego, że nie muszę się o bebechy w ogóle martwić, w razie tuningu nie trzeba się również niczym przejmować, w końcu replika ma strzelać a nie wisieć na ścianie.

Ale widzisz ja mam takie podejście a ty inne. Co nie znaczy, że produkt X jest gorszy lub lepszy od Y. Po prostu są inne.

Dlatego ja autorowi również polecę KWA.

Edited by relativy
Link to post
Share on other sites

Bo np. zimą nie trzeba się o niego martwić. Ty byś wolał ładniejsze GP, ja np. kupił bym KWA właśnie dla tego, że nie muszę się o bebechy w ogóle martwić, w razie tuningu nie trzeba się również niczym przejmować, w końcu replika ma strzelać a nie wisieć na ścianie.

Ale widzisz ja mam takie podejście a ty inne. Co nie znaczy, że produkt X jest gorszy lub lepszy od Y. Po prostu są inne.

Dlatego ja autorowi również polecę KWA.

 

Dzięki za opinię, ale niestety nie mogę znaleźć nic podobnego do M16A3 od KWA w okolicy 1000zł.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...