Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zwiększenie ROF'u w mp5k Galaxy


Recommended Posts

Nie ma co płacić tyle za kable, lepiej przejdź się do jakiegoś sklepu z elektryką i tam zapłacisz grosze. Wtyczke na baterii możesz zmienić na jaką chcesz. Do galaxy wchodzi silnik długi, a poza tym możesz rozejrzeć się za jakimś chińskim neodymem z niebieskim tyłem bo są dużo tańsze a u mnie lata taki na lipo 11.1 i działa super.

Link to post
Share on other sites

Kable niskooporowe to w zasadzie każde lepsze niż chińskie, niema ogólnej definicji. Mogą być posrebrzane, zwykłe miedziane, byle były grube (oczywiście nie na tyle by nie wchodzić do szkieletu) najlepiej jak byś porównał grubość kabli w sklepie z tymi co masz i dobrał takie które zmieszczą ci się idealnie.

Link to post
Share on other sites

Chodzi o takie 27 bb/s (coś koło tego może być troche mniej).

A i jeszcze dzisiaj na strzelance kumpel dał mi baterie.Pacząc na wymiary powinna wejść ale gdy ją wkładałem(kablami do dołu jak w stockowe baterii) to część gdzie "wychodzą kable z baterii" zachaczała się o gearbox i niechciała wejsć.Macie na to jakiś sposób bo ta bateria jest tańsza a po co mam przepłacać.

Link to post
Share on other sites

Ja na standardowej sprężynie, standardowych zębatkach i silniku G&P wycisnąłem 25 bb/s przy zmienionych kablach i baterii G&P 1600mAh 9.6v.

Jak w pakujesz 11.1V to da rade na 7.4 myślę ze 21/22 to maks. Obecnie mam w niej 1300mAh 7,4V - ROf 21 bb/s.

Co do tego jak wsadzić ta baterie to przełóż kable na tył i wsadź ja odwrotnie tak żeby wtyczki łączyły się z tylu.

Edited by chomik_pl
Link to post
Share on other sites

Jak uda ci się znaleźć tą baterię to spoko ;)

Generalnie slim-sticki są bardzo rzadkie na polskim rynku, a od siebie dodam, że do mp5k cymy (jakby nie patrzeć wymiary są podobne) ledwo wchodzi slim stick powerbean do beryla o wymiarach 15.5mm x 13mm x 167mm, więc nie wiem jak zmieścisz tą batkę. Przez "ledwo wchodzi" mam na myśli to, że żeby go włożyć trzeba rozłożyć całą replikę, i złożyć ponownie z lipolem w środku, bo zgrubienie od kabli na końcu nie chce przejść przez obsadę komory hop-up.

Link to post
Share on other sites

Miałem ten sam problem z wystającymi kablami w baterii, po prostu je przelutowałem tak aby wychodziły równolegle..

Do takiej operacji potrzebna jest dobra i "goraca" lutownica (z racji zepsucia sie mojej zrobiłem to...zgrzewarką do łat w oponach...) O dziwo bateria ma już z rok i nadal bezawaryjnie działa.

Link to post
Share on other sites

A więc tak kable,wtyczki,mosfet i silnik zostają takie jak w poście #7 zaś co do baterii to jeszcze raz przymierze tą kolegi jak wejdzie "odwrotnie" tak jak pisał chomik_pl to poprowadze kable do tyłu (mniej kabla będzie i krótsza reakcja na spust :D ).A głupie pytanie 1 m kabla starczy czy kupic 2m tak na zapas ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...