Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka jest najlepsza baza pod snajperkę gazową


Recommended Posts

Planuję kupić/złożyć sobie snajperkę gazową za około 1500-2000zł, ale nie wiem jakiej bazy najlepiej użyć. Mam tu na myśli po prostu model - replika którego karabinu snajperskiego lub wyborowego będzie najlepsza? Zastanawiałem się nad SWD ale mam niemiecki mundur a poza tym nie jestem rusofilem (a wręcz nie lubię radzieckich/rosyjskich konstrukcji) i w końcu nie wiem co najlepiej by było wybrać. Jak dotąd trzymałem w rękach tylko L96 (Warrior I) więc pojęcie o snajperkach mam niewielkie. Nie powinno to być coś ciężkiego (powyżej jakichś 5kg) bo noszenie tego będzie raczej uciążliwe, zatem rusznice przeciwpancerne raczej odpadają. Byłoby też fajnie jeśli ktoś by mi powiedział, która replika sprężynowa za około 500zł lub mniej będzie dobrą bazą pod konwersję firmy Mancraft, bo nie wiem które są wytrzymałe i dobrze zrobione, a które nie, a myślę że czytanie kilkudziesięciu tematów aby się o tym dowiedzieć to za dużo. Z góre dziękuję za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

[...]a myślę że czytanie kilkudziesięciu tematów aby się o tym dowiedzieć to za dużo. Z góre dziękuję za odpowiedzi.

 

Przepraszam moda za spam, ale nie mogę.

 

Skoro MYŚLISZ, że CZYTANIE tych wszystkich TEMATÓW (po jednym o replice, która Cię interesuje...) o replikach ŻEBY SIĘ O TYM DOWIEDZIEĆ to za dużo, to nie zabieraj się w ogóle za ASG, bo to będzie dla Ciebie zbyt męczące, o snajperstwie i tuningu nawet nie wspominając.

 

Bez urazy, ale takim postem pokazujesz wszystkim osobom:

- które udzielały się w tym dziale,

- które dzieliły się opiniami,

- które wykonywały różnego rodzaju testy/próby

- które to wszystko ładnie w tematach poskładały w tematach na wzór poradników

 

pokazujesz środkowy palec i prosto w twarz mówisz "chrzańcie się, mam w dupie Waszą robotę i to, że poświęciliście swój czas i pieniądze żeby tacy ludzie jak ja mieli wszystko na tacy". Poważnie, albo dorośnij wreszcie i zrób coś samemu (na wszystkie twoje rozterki jest tutaj odpowiedzi w kilku/nastu miejscach) albo po prostu nie rób nic i zostań takim ignorantem jakim jesteś w tym momencie. Jeśli nie jesteś w stanie przeczytać kilkunastu postów albo użyć wyszukiwarki to najzwyczajniej w świecie nie zasługujesz na to, żeby ktokolwiek stąd Ci pomógł.

 

PS Moda i resztę jeszcze raz przepraszam za posta, ale po prostu krew się w człowieku gotuje jak taki gość nie dość, że nie czyta tego co ma podane jak na tacy, to jeszcze zadowolony pisze, że jest to strata czasu...

Link to post
Share on other sites

Wiedzialem, po prostu wiedzialem, ze jak to napisze to wywolam bol dupy. Czytac o jakiejs replice moge, jak jestem nia konkretnie zainteresowany, a nie jak chce wybrac najlepsza. Co innego jakbym sie interesowal konkretnie np. SWD albo L96, ale ja jak na razie sam nie wiem co mnie interesuje i wlasnie dlatego zadaje to pytanie. Napisalem, ze nie chce aby replika byla ciezka i zeby byla wygodna i w miare mocna, do tego ponizej 500zl i powinna byc dobra baza pod konwersje. Znajdz mi temat, gdzie jest odpowiedz dokladnie na moje wymagania.

Az przykto patrzec, jak niektorzy wkladaja wiecej pracy w opieprzenie kogos niz w pomoc dla niego, tylko dlatego ze czuja sie lepsi bo maja wiecej postow albo dluzej sa na forum.

 

Przepraszam za brak polskich znakow ale na telefonie wpisywanie ich zajeloby mi z pol godziny jak nie wiecej.

Link to post
Share on other sites

Krótko. Jeśli chcesz wstawić mancrafta to po prostu wybierasz replikę w twoim guście jak podoba ci się L96 to ją bierzesz jak SWD to bierzesz SWD. Osiągi na każdej bd miał na mancrafcie z założoną dobrą lufą i komorą HopUp praktycznie identyczne więc pozostaje tylko kwestia twojego gustu.

Link to post
Share on other sites

Wiedzialem, po prostu wiedzialem, ze jak to napisze to wywolam bol dupy. Czytac o jakiejs replice moge, jak jestem nia konkretnie zainteresowany, a nie jak chce wybrac najlepsza. Co innego jakbym sie interesowal konkretnie np. SWD albo L96, ale ja jak na razie sam nie wiem co mnie interesuje i wlasnie dlatego zadaje to pytanie. Napisalem, ze nie chce aby replika byla ciezka i zeby byla wygodna i w miare mocna, do tego ponizej 500zl i powinna byc dobra baza pod konwersje. Znajdz mi temat, gdzie jest odpowiedz dokladnie na moje wymagania.

Az przykto patrzec, jak niektorzy wkladaja wiecej pracy w opieprzenie kogos niz w pomoc dla niego, tylko dlatego ze czuja sie lepsi bo maja wiecej postow albo dluzej sa na forum.

 

Przepraszam za brak polskich znakow ale na telefonie wpisywanie ich zajeloby mi z pol godziny jak nie wiecej.

 

Masz rację. Czuję się lepszy dlatego, że jestem dłużej na forum i mam więcej postów, co pokazuje jaki jestem super doświadczony i wiem wszystko o wszystkim. Normalnie gdyby nie ograniczenia w tym kraju to w wieku 30 lat byłbym profesorem w 30 dziedzinach. Już, wystarczy? Czas dorosnąć i przestać pisać dyrdymały.

 

Chcesz mancrafta. Czytałeś jak ten system działa? Jeśli nie to szukaj o tym informacji. Jeśli tak to owszem, polecę Ci jedną stronę, na której masz WSZYSTKO co potrzebujesz: http://sklep.mancraf...ersja-sdik.html

 

Tam masz kilka rodzajów replik, do których pasuje konwersja. Teraz wypada znaleźć temat o każdej z tych replik i poczytać.

 

Co, takie ciężkie? Zajmuje aż tyle czasu? Aż tak bardzo boli? Jeśli teraz nie jesteś w stanie wybrać repliki i zdecydować co będzie "najlepsze" albo co ci się podoba to wybacz, ale to nie jest zabawa dla Ciebie i tylko się zawiedziesz, bo całe to snajperstwo jest zbyt męczące i czasochłonne.

 

Kilka dni temu założyłeś podobny temat, w którym pytasz czy lepsza jest parówka czy kiełbasa, bo w sumie zastanawiasz się nad smakiem jednego i drugiego, wiesz jak smakują, ale nie umiesz wybrać co Ci bardziej SMAKUJE. Myślałem, że post moderatora, który nader spokojnie wytłumaczył Ci krok po kroku co masz zrobić wystarczy, ale widać niestety Ci to nie pomogło.

Edited by Yautja
Link to post
Share on other sites

Dzieciak znowu robi przedstawienie. Przecież i tak po tuningu z pierwowzoru zostanie mu sama buda, więc co za problem zobaczyć u Mancraftów do czego pasują ich konwersje, a potem wejść na jakiegoś Taiwanguna i wybrać sobie któregoś gniota od Wella. Leń nie raczył nawet zacząć szukać, tylko od razu smaruje posy po forum, maskując swoje lenistwo jakimiś tam super tajnymi preferencjami jak waga itp. To wszystko jest wypisane w każdym sklepie przy specyfikacji repliki...

Szkoda mi osób które będą miały nieprzyjemność strzelania z takim snajperem pierdołą.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Elektryczerz...Który to już twój post na temat "snajperki"?

Szkoda mi osób które będą miały nieprzyjemność strzelania z takim snajperem pierdołą.

To już nawet ich nie szkoda, ja zaczynam się o nie martwić...Młody narwaniec z mancraftem to złe połączenie :/

Link to post
Share on other sites

co do zabawy w snajperstwo powiem krótko:

1.Bez rocznego-dwuletniego intensywnego strzelania zapomnij. Nie masz doświadczenia potrzebnego do tej roboty.

2. Za 2000 to kupisz niezłej klasy bazę, która ci się nie rozpieprzy na pierwszym lepszym dołku jak zaryjesz o glebę czy zahaczysz lufą. Repliki za 500 zł kosztują 500 zł bo są warte 200-300, a koszt ich wykonania to pewnie ze dwie miski ryżu i stówka dla firmy. minus, oczywiście, materiały, czyli plastelina+gówno zmieszane z trawą dla wzmocnienia. Replika taka będzie może i lekka, ale nie będzie tak wytrzymała. Czyli jak z jajkiem żeby nie połamać. Ładowanie w tanie repliki dobrego sprzętu, czy to jest mancraft, czy precka, czy komora ma tyle sensu co wstawianie tuby i V8 do malucha. zapłacisz tyle co za lepsze auto (replikę, pozdro dla kumatych) o podobnych osiągach, ale nadal będziesz miał tylko malucha z V8.

3. Jak jesteś pipka i 5 kg giwery to dla ciebie za ciężko to polecam:

a)cardio w postaci latania z M60vn (ew. 12 kg rura, na jedno wyjdzie) i dwiema sapi w PC + 4l wody w camelu

b) bierki

Albo się wyrobisz, albo wrócisz do BF'a/CS'a/CoD'a (nie wiem w co tam teraz młodzi asgeje grają jak sie nie strzelają, jedyne co wiem to że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę :icon_mrgreen: ) gdzie pasek zadyszki pokazuje ci ile możesz przebiec.

 

Nie bierz tego do siebie ale to jest forum i taka jest moja opinia w temacie. Gówna nie bierz, widziałem za dużo żeby polecać ludziom chińskie repliki.

Link to post
Share on other sites

Klepie pod wypowiedzią Moryca, ale mam zastrzeżenie jedno : idzie zrobić tanią snajpę :icon_razz: ale musisz mieć siłę w ręce... tj. mój kolega z SWD z springiem 190... wszyscy butem a on ręką...

Bez problemu, kwesta wprawy i techniki.

 

Elektrycerz sobie kolejny raz grabi... a ja tylko zbieram gwoździe do jego trumny.

Link to post
Share on other sites

sebolek, pewnie że da radę, ale on chce lekką replikę, czyli chuchro jest/nie ma pary w łapach. Ciekaw jestem jak przeładuje springa 190 bez egzoszkieletu.

 

 

do OP:

Możesz też na początek szukać u Dexa na serwisie używki. Czasem ma dobre sztunie gazowe za śmieszny pieniądz. Wiem że dex jest niepopularny na forum, ale chyba on jedyny jest dla mnie autorytetem w temacie gazówek.

Edited by KnightMoritz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...