Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4a1 (SRT-01) - SPARTAC


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Siema mam przyjemność posiadania tej Repliki z początku myślałem że to Rebrand "budżetowych cymek" ale się myliłem. Tworzywo jest dobrej jakości. Jak się mocno ściśnie replike i tu mocno w sensie MOCNO słychać że to plastik tu nie ma cudów ale na plastikową replike nie wygląda. Wszystko jest demontowalne i to jest plus

powiem tak:

szczyt techniki to nie jest boltcatch nie działa ale i nie lata jak w Boyi.

Przerżnąłem przez "Emke" ok. 7000 kulek na stockowej gumce 40-45m zasięgu na kulkach 0.25g.

Wrzuciłem czarną gumkę guardera (tylko taką miałem i lipo 1300 20C zasięg nieznacznie się poprawił.

Mam też RK-02 Boyi i szczerze?

Spartac spełnia moje oczekiwania zasieg ma, moc też. Na chrono stabilne 415fps.

 

W RK-02 żeby wrzucić lipo i kolimator musiałem kupić modelarskie lipo, jaskółczy ogon i kolimator. Wyszło mnie to tyle samo co połowa repliki.

 

Na początek jest rewelacyjny i szybko też go nie sprzedam przypadł mi bardziej do gustu jak G36c od JG.

 

Magazynki zgodne z standardem Tokyo Marui.

Nie lubie High-Cap'ów więckupiłem 3 midy od Specna Arms

 

Jest to wynalazek ale sprawdziłem i spokojnie polecam.

Edited by Meter1
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja już jakiś czas temu kupiłem SRT-01. Wykonanie bardzo dobre, nic nie trzeszczy , nic nie lata, brak nadlewek. Replika miała stabline 426 fps i zasięg skuteczny około 46 metrów. Replika była w miarę celna, ale gorzej z ROFem . Na stokowej baterii miałem około 10 kulek na sekunde. Na lipo 7.4v około 12 kulek na sekundę. Reakcja na spust była dosyć słaba. Wystrzeliłem już około 16 k kulek i wszystko wciąż działa, tylko FPS zmalały do około 406. Ogólnie polecam !

Edited by _Lis_
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...