Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G TR4 18 Light


Recommended Posts

Witam.

 

Kupiłem kilka dni temu w/w replikę. Jest to moja pierwsza replika karabinka i nie do końca zadowolony jestem z tego co otrzymałem. Chodzi o luzy i "klekotanie" magazynka w komorze i kolby w pozycji wysuniętej. Czy to normalne i tak powinno być, czy ma być spasowane i nie mieć luzu? Po włożeniu magazynka do komory i jakimkolwiek ruchu repliki magazynek obija się o któraś ze ścian. Kolba w pozycji wysuniętej od dwójki w gore tez ma luzy. Czy mam odsyłać ja do sklepu? Z góry dzięki za pomoc.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites

Nie oglądałeś filmów? Broń wydaje dźwięki kiedy nią ruszasz :D

 

A tak serio, normalka. Rozkładane kolby tak mają a z magami, jak mówią koledzy bywa różnie. Nie jest to absolutnie powód do odsyłania niczego do sklepu.

 

Mnie bardziej zastanawia jedno... co Ci w tym przeszkadza? ;) podklej parę warstw izolki w gniazdo i po problemie

Link to post
Share on other sites

Kolejny raz mit o jakości replik G&G dostaje po tyłku :icon_mrgreen:

Co mi w łapki jakaś wpada to się okazuje że niedoróbki gdzieś wychodzą..

 

Cleaner, na strzelankach (choć wiem że na wyspach to grubsza sprawa) mierz od uczestników magazynki. Któryś w końcu wejdzie ładnie i na sztywno, i takie potem trzeba będzie kupić.

A firmowy hicap i tak pewnie szybko pójdzie do pudła z gratami :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Wysłałem zapytanie do producenta. Prosili o filmik jak bardzo lata, wysłałem i czekam na odpowiedz. Ogólnie odpowiedzieli w ciągu kilku godzin. Pytałem też jak rozpoznać gen 2 od 3 ale niestety z zewnątrz nie da się.

Arend tak zrobię, dzięki.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites

Dostałem odpowiedź od technika z G&G który potwierdził, że "it’s normal movement"

Szkoda, że w UK limit jest 328fps to trochę zawęża zabawę z modyfikacją. W/g sklepu w dniu wysłki moja replika miała 298fps.

Kupiłem również baterie lipo 7.4V 1300mAh 25C LiPo i ładowarkę iMAX B6, pozostaje tylko dokupić dodatki i pomalować ją.

Attero mogłbyś podać link to tych magazynków, szukałem ale poza linkami o pewnym szwabie nic mi wujek google nie wyświetla.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...