Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, kupiłem na allegro latarkę LED CREE XM-L2 U2 ZOOM 8500 LUMEN.

W przesyłce otrzymałem Bailong BL-K118-T6. Różni się wyglądem ale sprzedawca zapewnia że to jest to samo. Ponaddto na 100% świeci max 20min (aku bailong litowo-jonowy typu 18650). Zgłosiłem reklcamację i dostałem nowy akumulatorek który wytrzymuje dokładnie tyle samo czasu.

 

Czym się różnią te dwa modele latarek? I dlaczego tak krótko świecą?

Będę wdzięczny za jakiekolwiek opinie na ten temat, pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kupiłeś absolutny syf. 8500 lumenów to ma tylko w nazwie produktu na alledrogo. Akumualtorki zarzyna w 20min, bo chamsko wlutowane, ruskie lampisko, z taką fajną fachową nazwą, ciągnie prąd jak smok i tak przepuszczając większość energii na grzanie się. Same akumulatorki to równie tandetny produkt co latarka. Dzięki temu miksowi tandety, masz taki efekt.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

8500 lumenów :D

 

Tutaj dla przykładu masz faktyczne 5000 - https://latarki.pl/produkty/moc_powyzej_1000_lum/360/olight_x6_marauder_xml_szperacz_o_mocy_5000_lumenow/4428.html

tylko jak to przyczepić do repliki, chyba że do mini-gun'a :)

 

Ja się osobiście zastanawiam nad takim maleństwem.

https://latarki.pl/produkty/moc_powyzej_1000_lum/360/nitecore_p12_pocket_rocket_latarka_dlugopisowa_o_mocy_1000_lumenow/5739.html

podobno daje radę, choć pewnie nie ma tych 950.

Link to post
Share on other sites

Towar jest niezgodny z opisem chociażby dla tego, że nie ma 8500lm. To jest pewne, a sprzedawca chamsko oszukuje. Postaraj się zwrócić towar na tej podstawie, jeśli będzie robił problemy to wszczynaj spór na allegro i niech udowadnia podaną wartość. Nie udowodni.

Link to post
Share on other sites

Możesz dalej żydzić i znowu kupić kolejny badziew z równie badziewnym ogniwem na kwasie po ogórkach, w komplecie. Skoro kwota 250zł boli to wstrzymaj się od zakupu tego typu sprzętu, bo taniej się nie da. Chyba że interesują Cię szroty i muł z dna chińskich niewolniczych fabryczek, jak poprzednio.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...