Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dostałem Colta jakieś 4 dni temu i już po pierwszym nabiciu i oddaniu 6-8 strzałów wywalił mi cały gas. Pisałem do KJW to kazali mi przesmarować uszczelkę i zawór ale to pogorszyło wszystko bo syfonuje już po 3 strzałach. Czytałem inne tematy ale w żadnym nie ma mowy o NOWYM 1911. Czy to wada fabryczna? Dam rade naprawić to sam czy mam oddać go na gwarancję?

Link to post
Share on other sites

Miałem ten sam problem ze swoim Coltem i d..a odsyłaj!!!!! Ten problem może mieć wiele przyczyn ja swój kupiłem parę lat temu w Military w Sopocie (osobiście stanowczo nie polecam sklepu a szczególnie serwisu) ściemniali kombinowali i próbowali mi wcisnąć brak odpowiedniego serwisowania (repliki która miałem tydzień i to zimą). Problemów może być kilka u mnie pomogło wymiana głowicy tłoka jakiś czas było ok. potem dokupiłem kila magów i było ok. a potem szit. obecnie sypnął mi się całkowicie i przeznaczyłem go na części. Teraz mam używanego Tercela w systemie TM i sobie chwalę. A i podstawa te klamki lubią silny gaz testowałem kilka najlepiej działa na Abbey Predator Ultra drogi, ciężko do dostania ale warto.

Link to post
Share on other sites

Dlatego zapytałem dokładnie o gwarancję. Domyślam się, że użyłeś wcześniej skrótu myślowego, ale ponieważ w wielu dyskusjach przewija się kilka różnych terminów (gwarancja, rękojmia, niezgodność towaru z umową itp. itd.) warto jest stosować je poprawnie.

Prośba do autora: daj znać, gdy sprawa się wyjaśni (z wyszczególnieniem, gdzie kupowałeś replikę i co jej dolegało). Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...