Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika + akcesoria?


Recommended Posts

Kupiłem ten akumulator: http://modelux.pl/Pa...mAh_20-30c.html

Niestety to nie wersja nano. Nie było nano w tym sklepie (zamówiłem też ładowarkę, chciałem zaoszczędzić na wysyłce), ani 1800mah.

Wtyki przelutuję i w akumulatorze i w replice na Deansy.

Co z tym akumulatorem jest nie tak?

 

Z czasem i tak pewnie kupię 1800mAh turnigy nano tech z hobbyking, zrobimy drużynowe zamówienie, każdy kupi dla siebie Lipo, a wysyłka wyjdzie taniej.

 

Odnośnie munduru napisałem, że już mam - czytanie ze zrozumieniem. :icon_smile:

Edited by Kertoip007
Link to post
Share on other sites

Kupiłem ten akumulator: http://modelux.pl/Pa...mAh_20-30c.html

Niestety to nie wersja nano. Nie było nano w tym sklepie (zamówiłem też ładowarkę, chciałem zaoszczędzić na wysyłce), ani 1800mah.

Wtyki przelutuję i w akumulatorze i w replice na Deansy.

Co z tym akumulatorem jest nie tak?........

Jak pisałem w innym wątku, nie rozumiem tej miłości do Turnigy nano. Nie mogę znaleźć potwierdzenia, że to jakiś super akku. Posiadam akku firm Arma Tech, VB Power i jestem z nich zadowolony. Przynajmniej łatwiej dostępne. Jedyny Turnigy siedzi w Glocku Cymy.

Tak więc nie ma co się przejmować, że to nie nano-tech.

Zmienię zdanie, jak ktoś da jakieś linki potwierdzające wyższość Turnigy nano tech nad innymi firmami.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że Nano jest lepsze od tego całego airsoftowego gówna w sklepach. Nano są tańsze i mają lepsze parametry od baterii airsoftowych. Nie na darmo są nazywanymi idealnymi akumulatorami do asg. Nano też są bardzo łatwo dostępne a wysyłka to 6zł. W airofcie nie warto oszczędzać albo trzeba umieć, a to sztuka jest. Wiem, że masz, ale może będzie chciał kupić nowy bo te z demobilu są sprane jak cholera często.

Link to post
Share on other sites

Jak pisałem w innym wątku, nie rozumiem tej miłości do Turnigy nano. Nie mogę znaleźć potwierdzenia, że to jakiś super akku.

Super z pewnością nie, ale są bez wątpienia całkiem dobre i przy tym niewątpliwie tanie. Tańsze niż "ersoftowa" konkurencja.

 

Posiadam akku firm Arma Tech, VB Power i jestem z nich zadowolony.

Niektórzy są zadowoleni z cymy 28...

Przynajmniej łatwiej dostępne.

:icon_biggrin: Zajrzyj na allegro.

 

Tak więc nie ma co się przejmować, że to nie nano-tech.

Przejmować oczywiście nie, ale dla mnie wybór jest prosty. Trochę tych aku miałem już w rękach i z żadnym nie było najmniejszych problemów z winy samego aku.

 

Zmienię zdanie, jak ktoś da jakieś linki potwierdzające wyższość Turnigy nano tech nad innymi firmami.

Linków nie będzie, mi wystarcza fakt, że nigdy nie miałem problemów z lipolami Turnigy, niezależnie od warunków. A innym jakieś nołnejmy wątpliwego pochodzenia siadają i to często (chociaż muszę przyznać, że może mieć na to wpływ używana ładowarka). Przy czym moje i kumpla i tak były tańsze :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Na początek najlepiej sprawdzą się giety, no chyba że nie przepadasz za tworzywem to możesz wziąć mp5 cymy. Na początek wystarczy wymiana gumki i ewentualnie lufy na precke jeśli będziesz miał na tyle grosza.

Czy jeżeli kupiłby giete to musiałby coś wymieniać? gumkę? Baterie?

Link to post
Share on other sites

Kupiłem gietę od BOYI, od razu przy zakupie poprosiłem o wymianie gumki na przezroczystą Guardera. Replika jak i hopek ładnie działa.

Kupowałem w taiwangunie. Zamówiłem także redoxa betę oraz akumulatorek lipo.

Tobie też to polecam.

Edited by Kertoip007
Link to post
Share on other sites

Ja na start wymieniłem:

- Podwójnie doszczelniona dysza 24.4mm Pro-Tech

- Gumka zielona G&G

- Łożyskowana i wentylowana głowica tłoka SHS POM

- SP85/110 Guarder

- Stalowe łożyska kulkowe 8mm SHS

- Mosfet Gate ASR.

- Tak bardzo zajebiste okablowanie niskooporowe 2.5mm, że że serwisant nie chce zdradzić skąd ma.

 

I to jest w sumie lista tego co warto wymienić w chińczyku jeżeli nie chce się wyjść powyżej 400 fps (bo i w sumie po co). Koszta niskie. Summa summarum ludzie tyle bulą na samą (chińską) replikę częstokroć. Po takim tuningu stosunek jakość/cena jest zajebisty. Porównywałem z kilkoma markowymi replikami. Wniosek taki, że replika strzela porównywalnie lub lepiej.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...