Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć, zakupiłem ostatnio od znajomego replikę mp5 firmy Jg, jest to stock i oto pojawia się moje pytanie. czy warto inwestować w tę replikę i co w niej najlepiej wymienić. Aktualnie operuje funduszem do 200zł i na przełomie stycznia drugie tyle. Dziękuje za wszelaką pomoc!

 

Pozdrawiam,

Michał.

 

 

Zamykam.

Kolejne pytania w istniejącym temacie o tej replice.

S1

Link to post
Share on other sites

Chcesz to do lasu czy do cqb? Chcesz kosiarkę czy normalną replikę? Taki najprostszy tuning to gumka hu, lufa prec i bateria li-po. A czy opłaca się inwestować to zależy jaka to MP5? Metalowa, absowa czy drewniana? MP5 od JG to niezbyt precyzyjnie dane.

Link to post
Share on other sites

Masz racje, że podane przeze mnie dane były mało precyzyjne :icon_wink: postaram się sprostować, mp5 chcę do lasu, jest absowa i chciałbym mieć 'normalny' stabilny karabin. Z lufą to najlepiej rozebrać, zmierzyć i zamówić podobną rozmiarowo ?

Edited by SharpShoter
Link to post
Share on other sites

To jest poskładane z najgorszych dostępnych części. Szkoda zawracać sobie głowę próbą tuningu czegoś co jest stworzone tylko po to, żeby przemielić kilka tys. kulek i zdechnąć, dając właścicielowi szanse na zakup czegoś normalnego. Poza tym plastikowa replika to pedałówa.

Opchnij dzieciakowi, taki zmoczy majty z zachwytu, a Ty poprawisz budżet na zakup czegoś fajnie wyglądającego i nadającego się do lasu bez grzebania.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...