Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gdzie można kupić lub kto sprzedaje "metro" flecta


Recommended Posts

Nie mogłem się powstrzymać - Ramol po kiego grzyba dodajesz emotikony co kilka wyrazów ? Szczególnie w miejscach, gdzie jest to zbyteczne, brzmi jak wypowiedź nastolatka z forum Bravo.

 

Po drugie - to nie flecktarn.

 

Po trzecie - nie ma tego w sprzedaży. Jedna wzorcownia w Warszawie to robiła. Poza tym robi to Moratex, ale oni ci tego nie sprzedadzą.

Link to post
Share on other sites
Młody, czy to Ci wygląda na kombinezon?

 

 

heh , no kombinezon to to nie jest , ale skoro orginalnego kombinezonu "metro " "plamiak" zwykły szary człowieczek nie jest w stanie kupić , a chce wyglądać jak wyżej na fotce patrol "R" to może lepiej nich se skompletuje coś podobnego.Moim zdaniem wzrokowo metro digital dużo sie nie różni od tych używanych przez patrol Rutkowski.

Link to post
Share on other sites
A jest wogóle coś takiego jak flecktarn w wersji metro bo ja jakoś czegoś takiego nie spotkałem ??  :wink:

 

Może chodzi ci o kamuflaż kombinezonów używanych przez nasze AT ???

AT uzywa plamniakow a nie flecktarnow

mam u siebie galerie camo rzuce pozniej linkiem

Link to post
Share on other sites
Po trzecie - nie ma tego w sprzedaży. Jedna wzorcownia w Warszawie to robiła. Poza tym robi to Moratex, ale oni ci tego nie sprzedadzą.

 

:?:

Co ? Problem ze zrozumieniem ? Moratex nie sprzedaje cywilom z tego co się orientuje a Kirys robił, ale rzadko i też niechętnie sprzedawał od tak.

Link to post
Share on other sites
Co ? Problem ze zrozumieniem ? Moratex nie sprzedaje cywilom z tego co się orientuje a Kirys robił, ale rzadko i też niechętnie sprzedawał od tak.

 

Ja jestem tego samego zdania.

 

heh , no kombinezon to to nie jest , ale skoro orginalnego kombinezonu "metro " "plamiak" zwykły szary człowieczek nie jest w stanie kupić ,

Foka_07_tn.jpg

 

Ale NavySEAL sądzi inaczej .

Link to post
Share on other sites
Co ? Problem ze zrozumieniem ? Moratex nie sprzedaje cywilom z tego co się orientuje a Kirys robił, ale rzadko i też niechętnie sprzedawał od tak.

 

Ja jestem tego samego zdania.

 

heh , no kombinezon to to nie jest , ale skoro orginalnego kombinezonu "metro " "plamiak" zwykły szary człowieczek nie jest w stanie kupić ,

Foka_07_tn.jpg

 

Ale NavySEAL sądzi inaczej .

poprostu ma takiego plamiaka i nie musi sądzić inaczej. Mógł załatwic sobie po znajomości tak wiec zwykły człowieczek ot tak z ulicy tego raczej niedostanie.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie Grabi. Znam gościa, któremu znajomy z Policji załatwił (z reszta on tutaj gdzieś pokazywał swój sprzęt bo tak go znalazłem).

Ja swój dostałem na zasadzie - "o dzień dobry Pani a nie sprzedałaby Pani tego pięknego kombinezonu co Państu tak doskonale wyszedł".

Z tego co pamiętam to z FA ludzie też mają/mieli te kombinezony.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...