Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy tuning (zewnętrzny)


Recommended Posts

Posiadam od niedawna CM.037 i jest to moja pierwsza replika, więc jestem dość zielony w tych sprawach. A więc chodzi o to ,że chciałbym sprawić sobie jakiś kolimator ale niestety nie wiem jaka szyna montażowa będzie pasowała do mojego modelu. Chciałbym żebyście pomogli mi w wyborze szyny montażowej oraz kolimatora (najlepiej jak najtaniej) ;)

Link to post
Share on other sites

Ja bym osobiście poszukał jakiejś szyny ris na front i tam kolimator dziabnął, najlepiej micro T1.

Ale to jest airsoft i robisz tak jak Tobie się podoba.

Wiem że to nie twoja replika, ale chyba wiesz o co mniej więcej mi chodzi.

Mi AK podobne podobają się lekko utaktycznione np:

 

894313_600.jpg

 

0hzi.jpg

 

zdjcie0222qb.jpg

Edited by Huba_lbn
Link to post
Share on other sites

CM 037 to nie jest przypadkiem Beta Specnaz? Bo jeśli tak, to w grę wchodzi tylko szyna ris na szczerbinkę do AKS74U, jak mi się zdaje.

 

Arend, mój ziomek w pogramianiu "kałasztylkowdrewnie!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111111111111111~~~~~~oneoneomneoenoemnoemneoneoneeleven" :D

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

CM 037 to nie jest przypadkiem Beta Specnaz? Bo jeśli tak, to w grę wchodzi tylko szyna ris na szczerbinkę do AKS74U, jak mi się zdaje.

 

Arend, mój ziomek w pogramianiu "kałasztylkowdrewnie!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111111111111111~~~~~~oneoneomneoenoemnoemneoneoneeleven" :icon_biggrin:

 

 

 

Spoko spoko we drzewnie też jest, ino nie poskładany jeszcze. Myślę tylko czy klasyczne drewka żeby podlufnik założyć, czy od AIMSa czy od AKMSU.

Link to post
Share on other sites

Antek spójrz na górne zdjęcie z mojego posta. Aby założyć tą podstawę musisz mieć na korpusie repliki element tam pokazany.

Jeżeli nie zostają ci takie możliwości:

- kupić podstawę mocowaną na śruby pod korpus (pasująca tylko do replik w starym standardzie TM)

- kupić podstawy mocowane nad dekiel ( krótkie montowane w podstawę szczerbiny lub długie montowane pod podstawę szczerbiny i przycisk blokady dekla)

- kupić podstawy montowane na lufie i rurze gazowej.

 

Niestety odpadają ci wszystkie oszynowane fronty bo beta ma niestandardowy tenże. Jeżeli masz mechaniczne zdolności możesz też zamocować odcinek samej szyny na pokrywie komory zamka (popularnie deklu). Acz niestety dekle gibają się z różną mocą i masz szanse że zamocowany tak celownik nie będzie pracował poprawnie.

Link to post
Share on other sites

Dekiel można usztywnić za pomocą ulotki z pizzerii i kleju kropelka. Wycinamy z ulotki kawałki odpowiedniej wielkości (powiedzmy 0,5x1cm) sklejamy je warstwowo - jeden na drugim - a następnie wklejamy w odpowiednich miejscach od środka dekla. Myślę, że przy odrobinie pomyślunku każdy sam obczai co i jak. Dodatkowo można jeszcze wkleić podobnie stworzony kawałek pod podstawę szczerbiny - w to miejsce gdzie dekiel wchodzi pod podstawę (mam nadzieje, że zrozumieliście o co mi chodzi).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...