Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 boyi magazynki nie podają kulek!


Recommended Posts

Witam ok. 2 dni temu zakupiłem pierwszą replikę g36 Boyi (g001). Replika ma założoną gumke hop up guarder silikonowe. (replika nówka) Postanowiłem isć ją wypróbowac. Zasypuje kukli, podkręcam ładuje strzelam... nic puste strzały.. Po głębszej analizie zauważyłem że kulki nie podchodzą ku wyjściu po nakręceniu hicapa. Nie zrażony odkupiłem od kolegii dwa sprawne hi capy do giety. Podłączam jeden, działa, drugi nie działą, to samo co z moim stockowym. (kolega sprawdzał oba działały). Teraz juz nie wem co jest przyczyną. Wszystkie magazynki nie popychają kulek ku górze, jak moge to naprawic?

 

ps. replika strzela z kulkami jeżeli trzymam ją do góry nogami.

 

POMOCY!

Link to post
Share on other sites

Skoro magazynki nie podkręcają to zaopatrz się w jakieś lepsze, a najlepiej to kup mindy.

Znam ludzi którzy grają na hcap i wszystko gra... Wiem, że łatwo jest powiedzieć "kup nowe", "kup inne"... Zaczynam dopiero z asg więc nie mam zamiaru wydawać pieniędzy skoro moge to sam naprawić, ponieważ wątpie aby nowe magi (lub te które koledze dzialały) po załadowaniu do repliki i nakręceniu nie podają kulek :D

Link to post
Share on other sites

Może nowe serie Rocketsów (Platinum czy jak one tam się wabią) są dobre, ale stare były masakryczne. Czasem na serie 10 pocisków, a właściwie cykli gearboxa wylatywała mi jedna kulka. Lipa straszna. Gość szturmuje moją pozycje, a ja go z 5 metrów nie trafiam bo nic nie wylatuje. NIe działo się tak zawsze, ale wg mnie warto jednak inwestować w lepsze kulasy.

Z kulek bio nie korzystam więc o nich się nie wypowiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...