Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie DOBRE MP5SD polecacie?


Recommended Posts

Witam,

 

Po kilkunastu latach przerwy (pobyt za granicą w niesprzyjających ASG krajach) chcę się znowu zacząć bawić.

 

Przegrzebałem forum i generalnie widzę że pytania raczej są o najtańsze, lub "do xxxPLN".

 

Jedynym PMem który dla mnie istnieje i w którym jestem absolutnie zakochany jest MP5SD z wysuwaną kolbą. Niestety od dawna już nie jestem na czasie i nie orientuję się jakiego wybrać i jakie firmy są raczej z wyższej pólki. Chcę żeby był przede wszystkim dobry, full metal i tak niezawodny jak to możliwe w przypadku AEG. Koszt jest kwestią drugorzędną - wolę wydać więcej z góry i mieć coś z czym będę mógł radośnie biegać po polach i lasach przez dłużej niż parę weekendów...

 

Od razu mówię że nie interesuje mnie AK, M4 itp. Chodzi mi tylko i wyłącznie o MP5 ze ślicznym tłumikiem na dziobie i wysuwaną kolbą.

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Link to post
Share on other sites

A ja właśnie tak twierdzę. Wystarczy spojrzeć na fotki,żeby widzieć jak jest odwzorowana w porowaniu do palnego

. Tw5 jest znalowe,a ics nie robi wersji SD.

 

Fotki mojego esdeka: https://www.dropbox.com/sh/csnwn9z2xgpeed1/AACNMmWkbfLEudHLnHZJKUhJa?dl=0

 

 

Co jest wykonane ze stali w src:

- Korpus repliki

- cocking tube

-Osłona tłumika

- Rączka przeładowania

-muszka

-przednie ucho zawieszenia

-podstawa przeziernika

-przeziernik

-piny

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Ok, w takim razie będę zamawiał tego.

I jeszcze kolejne pytanie - czy można się nim bawić w stocku, czy zamawiać do niego jakiś tuning set, lufę czy inne bebechy?

Jaką baterię polecacie?

 

Biegałem kiedyś ze sprężynami i gazem, ale AEG to dla mnie nowość, więc wszelkie wskazówki będą mega mile widziane.

Link to post
Share on other sites

Zależy do czego tą repliką chcesz. Cqb,las?

Jak Ci do lasu starcza ~350 fps, to jedyne co potrzebujesz to nowa gumka, polecam systeme.

Jak chcesz coś się bawić w tuning,to:

 

Komorą hopka wymaga modyfikacji, lub wymiany. Tu polecam komorę cymy.

Gearbox da ci więcej fps,jeżeli wymienisz cylinder na odpowiedni, czyli typ2.

Poza tym to chyba wsio.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za info.

Chcę być w stanie używać go zarówno do CQB jak i do lasu itp.

Wiem że jak cos jest do wszystkiego to jest do d..., ale jak narazie będzie to moja główna broń. Jak już sobie trochę pobiegam z ludźmi i popatrzę z czym oni biegają to zobaczę czy coś jeszcze mi się spodoba. Generalnie to chodzi mi po głowie coś snajperskiego, ale chcę się najpierw przekonać czy taki typ zabawy mi odpowiada.

 

Czyli na początek gumka i komora HU. Lufę zostawiać taką jak jest?

 

Jeszcze tylko pozostaje kwestia baterii - jakieś sugestie co będzie odpowiednie do tego konkretnego strzeladła?

Link to post
Share on other sites

Lufa w stocku jest ok.

Mając wersją z rozsuwaną kolbą,będziesz musiał trzymać batkę we front gripie.

Wejdą tam bez problemu listkowe, lub stickowe lipole.

 

Silnik w tej replice to high torque, i na 7.4 rofem nie grzeszy.

Tu sklaniałbym w stronę lipo 11,1. Zapewni ci to szybkostrzelność w granicach 19-21 bb/s, oraz natychmiastową reakcję na spust.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...