Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UTG Mp5 AEG


Recommended Posts

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ormalne, i mnie to nawet cieszy Cool

 

Pewnie przez to że gb jest opakowany w lekkie plastikowe pudełko i łatwo drgania sie rozchodzą. Fajnie sie strzela

 

ba, oczywiście że cieszy :] W takim razie do zalet gnata dopisujemy leciutki odrzut powodujacy jeszcze bardziej realistyczne odczucie strzelania :] moze nie hard, ale na pewno light kick :P

Link to post
Share on other sites
Mam pytanko:  

Ostatnio porównywałem moją mp5 z innymi tej firmy, oraz fotkami w airsoftguns.pl oraz na arniesairsoft.  

Zaciekawiło mnie, że wszyscy mają oznaczeniaz jednej strony: cal. 6mm BB, a z drugiej jakieś ostrzeżenia. Ja natomiast mam z jednej: MB-R5, a z drugiej WELL made in China.  

Dlaczego tak jest?? Mam egzemplarz z jakiejś innej partii, czy jak??

cal. 6mm BB i ostrzeżenia są na MP5 UTG, który jest dystrybutorem R-5 (wypuszcza go z dodatkowymi bajerami). Well jednak wypuścił też R5 na własną rękę. Ludzie ile razy to było wałkowane ?? :ściana:

Tak przy okazji mp5 utg miało być na airsoftguns 15 stycznia, dzisiaj jest 21 stycznia a mp5 ani widu. ani słychu :twisted:

Pzdr

Zdzisiu

Link to post
Share on other sites

Witam, mam kilka pytań do MP5 Well:

Czy ktoś posiada pełną wersje instrukcji obsługi, ja dostałem wersje demo w j. chińskim( jedna strona).

 

Jak często trzeba smarować silikonem komore Hop-up (to moj pierszy aeg)

 

Czy mozna strzelać na sucho(bez kulek).

 

Za info dzięki.

Link to post
Share on other sites

Hej. Gdzieś pisałem, że połamałem kolbę.

Nowe, lub nawet używane są dość drogie, ale dostałem kolbę od mp5sd3 UHC i można ją zamontować, ale trzeba się pieprzyć ze śrubą. Nie chciało mi się dziabać z oryginalną, bo za dużo roboty, więc wstawiłem zwykłą jakąś. Może nie jest pięknie, ale za cenę do 30zł warto...

Aha, wymieniłem ramię kolby na to od WELLa, bo jest 3pozycyjna...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...