Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Burbus wraca jak bumerang :icon_smile:

Mam mp5 jg i nie narzekam. Wymieniona tylko gumka hu. Co przwda na razie przenielone dopiero 2000 kulek. Może to i plastik ale daje radę. Mam wrażenie, że powielane są obiegowe opinie pochodzące jeszcze z czasów pierwszej wersji.

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites

Plastikowy chłam w przestarzałym i niewygodnym systemie TM zawsze będzie śmieciem, niezależnie numerka wersji. Tym bardziej, że za niewiele więcej jest Cyma, która miesza z gnojem sporą część empików "I klasy", więc nawet nie ma co porównywać z JG. Po prostu jest gorsze pod każdym możliwym względem.

Link to post
Share on other sites

Co do Cymy. Cena nie idzie w parze z jakością, i nigdy nie dałbym ~700zł za kupę badziewiastego znalu.

Jg jak za te pieniądze do 400 zł jest ok. Czasem idzie je taniej wyrwać. Widziałem sporo wiekowych JG (<5), i działają do dziś (niegrzebane).

 

Zdecydowanie lepszym wyborem jest np SRC, które ma Stalowe, 90% mil-spec body, ze niezłymi flakami.

Idzie je wychaczyć od 500zł wzwyż nowe.

 

W cenie cymy idzie znaleźć sporo lepszych replik, nie tylko MP5.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Ekhem.. Kumpel niedawno kupował pierwszą replikę, Cymkę 041 nówkę sztukę nabył za 480zł.

Edit

Nawet mniej, 433,40zł.

Od dawna nie widziałem w kraju 041 droższej niż 6 stów, więc nie wiem o czym mowa.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Dokładać można w nieskończoność, IMO takie porady są totalnie bez sensu. Bo w końcu po co kupować cymę za 600+zł jak za 700 mamy ICS-a? Z drugiej strony dołożymy jeszcze ze 150 i mamy stalowego ICSa... itd. itp. Kolega ma 350zł i chce mp5 JG, które z tego co czytałem na forum (niestety nie miałem jej w ręce) nie jest złe, w dodatku części do mp5 jest od groma i można w nich przebierać. Jeśli autorowi nie przeszkadza plastik i koniecznie chce mp5, którego w dodatku tutaj nikt nie hejtował to why not?

 

Co do wersji to najlepiej by było się samemu przymierzyć do repliki. Np. mi jedyna wersja mp5-tki jaka leży w ręce to ta z kolbą składaną na bok, ale tutaj dużo zależy od indywidualnych preferencji.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...