Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Jako że mój pistolet Walter P99 się popsuł postanowiłem kupić jakiś nowy sprzęt. Jakie pistolety moglibyściem mi polecić? Na co powinienem zwracać szczególną uwagę? Zaciekawił mnie jeden model:

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152198389-Replika-pistoletu-S-W-M-P40.html

Posiada największą prędkość wylotową wśród pistoletów 290fps. Co o nim sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Chcesz się tym bawić w prawdziwe ASG - takie ze strzelaniem do ludzi? Jeśli tak to odpowiedz na jeszcze jedno pytanie - czy ma to być replika główna? Jeśli tak to albo kup shotguna AGM albo zbieraj do jakiegoś elektryka (np. MP5 Galaxy) bo pistolet sprężynowy nie nadaje się do walki jako replika główna. Jeśli ma to być replika spełniająca zadania broni bocznej to kup np. CM 030.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Nie bawie się w żadne ASG bo nie mam z kim i nigdy się tym za bardzo nie interesowałem. Po prostu chcę sobie postrzelać do jakichś celów dla rozrywki, dlatego wolę kupić zwykły pistolet sprężynowy żeby nie zrobić komuś krzywdy. Co sądzisz o tym modelu który podałem? 290fps jak na pistolet to bardzo dużo. Mój P99 miał około 230fps a i tak waliło jak z armaty.

Link to post
Share on other sites

290 to jakaś kosmiczna ilość w pistolecie sprężynowym, to tyle co AGM003... W sensie, że wątpię żeby tyle miał. Jak chcesz coś co się nie popsuje, to bierz sprężynki Tokyo Marui. Nieznacznie droższe od tego co zalinkowałeś. Dostępne na specu. Tylko że to mniej fpsów ma (moja 5 letnia M9 miała ostatnio zmierzone koło 170).

Link to post
Share on other sites

Wolałbym kupić przez allegro. Wiesz, po 5 latach sprężyna mogła się po prostu zużyć. Jaka jest normalna prędkość wylotowa dla sprężynówek? Poszukałem trochę na innych stronach i znalazłem to samo, a nawet więcej bo aż 318fps. Pistolet jest z tej samej firmy Cybergun. Słyszeliście coś o niej? Znalazłem też swojego Waltera i okazało się że ma tylko 150fps więc to jednak ogromna różnica. Zastanawiam się po co producent miałby aż tak zawyżać te fpsy. Z drugiej strony jaką by musiał tam wsadzić sprężynę...Tutaj jest link z dokładnym opisem tej broni: https://www.militaria.pl/cybergun/pistolet_asg_s_w_m_p40_metal_spring_%28320129%29_p28945.xml

Powiedzcie mi czy warto to kupować czy to po prostu jakaś ściema.

Link to post
Share on other sites

Ja bym dozbierał jednak kasę i zakupił CM 030, tak jak proponuje MarekMac ; albo dozbierał jeszcze więcej i zakupił jakiegoś gaziaka z blowback. Ja stawiałbym na tę drugą opcję, jeśli myślałbym o strzelaniu rekreacyjnym sam dla siebie, czyli do puszek i tarcz.

To oczywiście kwestia budżetu.

Link to post
Share on other sites

Obecnie nie posiadam budżetu na broń gazową, ale i tak nie chcę na razie kupować gaziaka. Może za pare lat się skuszę, ale teraz taka broń mnie nie interesuje. Więc nie podawajcie mi tych gazowych i elektrycznych. Jakbyście mogli to doradźcie mi jakiegoś dobrego sprężyniaka ponieważ kompletnie nie znam się na tym. Brać tego S&W M&P40 który ma niby 250fps przy 0,2g czyli i tak ponad średnią czy lepiej wziąć coś innego za taką cenę?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...