Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,chciałbym kupić sobie dobrą emkę do 650 zł na oku mam:

 

 

http://blacksword.pl/product-pol-2393-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-B01.html

Lub

http://blacksword.pl/product-pol-9070-Replika-karabinka-SRT-01.html

 

 

Moją pierwszą REPLIKĄ był ak beta od cymy zakupiony miesiąc temu,a jeszcze wcześniej jakieś 4 lata temu natknąłem się na g36 od wella po czym się zepsuł i odpuściłem se asg ;P .Od czasu zakupu Ak byłem na 2 strzelankach po czym nie dawno go sprzedałem.Może nie chodzę często na strzelanki ale na sprzęcie się znam bo interesuje się czołgami,karabinami od 7 lat ale wiadomo że repliki asg to nie broń ostra ;P.Więc moje pytanie brzmi którą z tych dwóch replik zakupić?.

 

Wielkie dzięki za odpowiedz :P

Link to post
Share on other sites

Specne, M-ki spartaka to badziewia. Słyszałem, że w Specnie smar jest nałożony w środku w złych miejscach, albo jest go za dużo. Nie wiem czy to się tyczy wszystkich, ale ponoć smar się rozniesie podczas strzelania, kolega mi tak mówił,

Jeszcze wymień gumkę i tak jak wspomniali git.

 

Pamiętaj o dobrej ochronie oczu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Replika sama zmieliła zębatki, czy kuzyn je zajechał? :D

 

Nie słyszałem, żeby komuś jeszcze się zmieliły ot tak.

 

Jak się ośki w emkach G&P łamią w stocku, to G&P też be?

 

To, że się komuś te nieprawidłowo wypodkładkowane zębatki połamały, nie świadczy o tym, że są do niczego. Po prostu te repliki prosto z pudełka są średnie. Nadrabiają bardzo dobrym wykonaniem zewnętrznym i spasowaniem.

 

SA jest bardzo dobre, pod warunkiem, że poprawi się kilka rzeczy na starcie.

Link to post
Share on other sites

A i sprężyna nie ma żadnego oznaczenia więc nie będziesz wiedział, która mocniejsza, a która słabsza :icon_biggrin:

Ale można to chyba zauważyć po strzelaniu np. w słoiki 410fps powinno przebić słoik, a 310fps już nie.

Ale uważaj przy takich testach, jeżeli nie masz chrono, może coś odprysnąć w twarz albo okulary :icon_razz2:

Edited by blunk
Link to post
Share on other sites

^ Up

 

spidey%20cancer.jpg

 

To jak zrobić ze Specny fajną replikę, mówiłem już nie raz, nie tylko ja. Wszystko w temacie o Specnach. Jak ktoś jest na tyle niedpowiedzialny i trzepie z repliki bez przeglądu to tak się to kończy. Kolejny przypadek potwierdzający regułę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...