Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

H&K MP5A4 0,5 Joul Umarex Ile wytrzyma ABS Gearbox


Recommended Posts

Skoro jesteś dezerterem to pytaj na forum w rzeszy. My nie mamy takiego unio upośledzonego prawa i bawimy się dużo fajniejszymi zabawkami. Wild East Rulezz :maniak_luzik:

 

Post podchodzi pod dyskryminację związaną z pochodzeniem, bądź stanem materialnym - hamuj piętą bo odpoczniesz skoro nie panujesz nad emocjami. Szmeru.

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Cóż, z dezerterem to były heheszki, widocznie żyję we własnym świecie i było to śmieszne tylko dla mnie.

Rzesza.... Historię znam bardzo dobrze, swój Kraj szanuję. Niemcy po przefarbowaniu flagi narodowej, zaczęli twierdzić, że naziole przyleciały z kosmosu, a obozy tak na prawdę budowali Polacy. Fakt jest taki, że to Niemcy z własnej woli, w wolnych wyborach zdecydowali się na bycie naziolami. Obozy stawiali Polacy, zniewoleni Polacy, pod batem niemiaszka. Nasza sztuka wciąż jest do zobaczenia w niemieckich muzeach.

Stąd takie określenie.

Teraz doszła unia, uznająca ludzi za idiotów i wprowadzająca takie absurdy.

Jako że moje posty faktycznie naciągają mocno regulamin forum, dokładniej część o przyjęciu tu polityki jako temat tabu, proszę Cię Szmer o skasowanie moich treści w tym temacie po przeczytaniu tego sprostowania. Zostaw jedynie bezpieczną treść poniżej:

W Polsce nie posiadamy takich obwarowań prawnych, więc korzystanie ze sprzętu o jaki pytasz jest tu bliskie zeru. Po prostu takie zabawki odstają od naszych standardów. Myślę że szybciej znajdziesz odpowiedź na forum niemieckim, gdzie użytkownicy są niejako zmuszeni do zakupu i używania sprzętu tej klasy.

Link to post
Share on other sites

Za takie przewinienia nie banujemy :icon_wink: Swoją drogą to trzeba się naprawdę dobrze postarać, by zasłużyć sobie na trwałą blokadę konta. Ten dział jest specyficzny, mówimy tutaj tylko o konkretach. Co się tyczy szkieletów GB z tworzywa, to owszem jest jeden producent produkujący takie wynalazki i ja jestem jak najbardziej na tak. To dobra alternatywa, o ile szkielet jest podparty z obydwu stron. Problem leży jednak w tym, że ni jak ma się to do plastikowych GB montowanych do rembrandowanych replik umarexa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...