Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lipo w kolbie SF, czy zmiana kolby ?


Recommended Posts

kolby G&P maja mniejszej średnicy boczne komory, wiec baterie bedzie kłopot tam włozyc. Batkę która podałeś (redox 7.4V 1200mAh) zmieścisz do prowadnicy kolby. Ja bym kupił kolbe SF innego producenta, na większe ogniwa i do komór bocznych wrzucił baterie a do prowadnicy mosfet i kable (sam tak mam w swojej m4).

Link to post
Share on other sites

kolby G&P maja mniejszej średnicy boczne komory, wiec baterie bedzie kłopot tam włozyc. Batkę która podałeś (redox 7.4V 1200mAh) zmieścisz do prowadnicy kolby. Ja bym kupił kolbe SF innego producenta, na większe ogniwa i do komór bocznych wrzucił baterie a do prowadnicy mosfet i kable (sam tak mam w swojej m4).

Tylko jaką tą kolbę, od CA ?

No chyba, że wsadzę to co fabryka dala http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_233_248&products_id=3032&name=G&P_-_Bateria_AEG_-_8,4V_-_2300mAh_-_Do_kolby_SF_-_GP431

Edited by Yeah
Link to post
Share on other sites

Jeżeli pytasz czy wejdzie do kolby SF od G&P - wejdzie.

Do kolby CA, cyma, jg, boyi, specna - nie wejdzie.

bateria jest słaba. Daruj ja sobie. Drogo i nie warto. W tej cenie kupisz li-po, np. redox 7.4V 2400mAh, który wejdzie bez gadania do kolby SF wymienionej w pkt2.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli pytasz czy wejdzie do kolby SF od G&P - wejdzie.

Do kolby CA, cyma, jg, boyi, specna - nie wejdzie.

bateria jest słaba. Daruj ja sobie. Drogo i nie warto. W tej cenie kupisz li-po, np. redox 7.4V 2400mAh, który wejdzie bez gadania do kolby SF wymienionej w pkt2.

Okej, to w poniedziałek podjadę do sklepu z tą moją kolbą i zobaczę czy ten redox wejdzie, jak nie to kupię jakąś chińską :D . Temat do zamknięcia =)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...