Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pablito77

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie rozbijają się obie, bo jak napisałem komorę tą montowałem bez tego bolca w kilku różnych body, różnych producentów i problemu nie było.
 2. Mam komorę ProWin i tej śrubki to nawet nie wkręcałem nigdy i było super, najlepsza komora jaką mam. Inna sprawa, że do body Specny wogóle nie byłem w stanie jej zainstalować. Do prawidłowego spasowannia uppera i lowera, a tym samym włożenia pina brakuje mi około pół milimetra może nawet odrobinę mmiej.
 3. W kolbie SF (na przykład od Specny ze zdejmowaną stopką) mieszczą się bez problemu dwa lipole 11.1 do 1200 pojemności i mosfet typu merf 3.2.
 4. może się komuś przyda. porównanie trzech mosfetów (od lewej) homemade, merf 3.2 i nanoAB
 5. Ja noszę plecak tylko na milsimach (zresztą nie byłem na wielu) i w połączeniu z pasoszelkami nie ma najmniejszego problemu tylko camelback trzeba wtedy zdjąć...tzn nie trzeba, ale jest po prostu nie wygodnie jak plecak gdziecie koniec końców inny plecak...a klamerek to i tak masa będzię.
 6. 182cm ja na Twoim miejscu wolałbym to: TT Chest Rig MK II dobre wykonanie, składa się ta górna część. kilku znajomych ma i sobie chwalą. można do tego dołożyć jeszcze to: TT Trooper Back Plate
 7. tak to wygląda u mnie: na górze do ostatniej możliwej taśmy na dole do przelotki
 8. Mam taki sam zestaw jeśli chodzi o pasoszelki i dość długo szukałem rozwiązania (między innymi używałem dromadera). To co mi najlepiej się sprawdza to system hydracyjny Tactical 3L Source, ze schowanymi szelkami, na górze przypięty do ostatniej taśmy, a na dole do tych przelotek, do których montuje się taśmy do pasa. Nic mi nie ciąży za bardzo, ani nie ciągnie całości (jeśli będzie potrzeba mogę wrzucić jakieś zdjęcie).
 9. nie wiem ten tłok od JBU się sprawuje, ale ze swojej strony polecam tłok ULTIMATE http://www.asg.com.pl/Tlok_wzmocniony_M170_Ultimate,p,5384.php zaliczył u mnie sprężyny od M120 do aktualnie M150+ Modify i na razie nie widać po nim żeby coś miało mu się stać.
 10. Mam, używam. Bije na głowę zwykłą rączkę taktyczną. Zamontowany mam do GR16 ze "zwykłym" front gripem i dosunięty maksymalnie blisko lower receivera także już nie łapie za magazynek ^^ Jest naprawdę wygodne i ergonomiczne tylko trochę za drogie w wersji Magpul. Ja mam chińską podróbkę za 64pln, ale nie narzekam ponieważ i tak spełnia swoja rolę.
 11. Aha czyli właściwie nic bym nie musiał zmieniać bo deansy już mam, a reszta przewodów pociągnięta...malina. Czekam na te zdjęcia bo zapowiada się niezły wypas.
 12. Jeśli mam w tej chwili podłączony GDS-4004 to jakich zmian w instalacji musiałbym dokonać, żeby zainstalować ten mosfet?
 13. Kolego large to rodzaj ogniw, a mini rodzaj wtyczki. Więc tak, wszystkie firefoxy dołączane do pejotek maja ogniwa large i wtyki mini.
×
×
 • Create New...