Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Otóż dziś przyszła mi moja pierwsza replika g36c BOYI. Włożyłem więc stockową baterię i wypróbowałem bez kulek. Niestety bateria po kilku strzałach się rozładowała, a rączka przeładowania została w tylnym położeniu (tak jakbym chciał regulować hop-up). Słyszałem, że pozostawienie repliki w takim stanie może spowodować zepsucie sprężyny i nie wiem co zrobić. Bateria będzie ładowała się jeszcze jakieś 4h, a nie chcę kupować nowej sprężyny. POMOCY

Link to post
Share on other sites

Nic się nie stanie ze sprężyną przez 4h... poza tym i tak by się ubiła...

 

Jak byś się znał to byś mógł przez otwór silnika zwolnić reversala i by puściło samo.

 

W dodatku napięcie =/= natężenie, bateria musi osiągnąć w stocku okolice 8v, może się to zdarzyć nawet za chwilę więc próbuj, szanse są większe jeśli w momencie gdy już nie dawała rady słychać było jak silnik próbuje pracować.

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Jeśli dobrze rozumiem, to nic się nie stanie? Potem podłączyć baterię i wszystko będzie ok?

 

Właśnie spróbowałem podłączyć baterię (po ok. 1,5h ładowania) i gdy naciskam spust nic się nie dzieje. Jest tylko dźwięk naciskania spustu jak bez baterii. Nie powinienem słyszeć chociaż jakichś prób gb?

Link to post
Share on other sites

Jeśli dobrze rozumiem, to nic się nie stanie? Potem podłączyć baterię i wszystko będzie ok?

 

Właśnie spróbowałem podłączyć baterię (po ok. 1,5h ładowania) i gdy naciskam spust nic się nie dzieje. Jest tylko dźwięk naciskania spustu jak bez baterii. Nie powinienem słyszeć chociaż jakichś prób gb?

Powinieneś, ale nwm co słyszysz. To czekaj dalej, czym ładujesz, że obliczyłeś 4h?

Link to post
Share on other sites

Mam kolejny problem, dzisiaj replika przestała strzelać, gb coś tam próbował. Myślałem, że rozładowała się bateria. Naładowałem i sprawdziłem miernikiem czy jest dobrze naładowana. Wsadziłem do repliki i próbowałem strzelić, jednak replika tylko brzęczy, a rączka przeładowania się nie rusza. POMOCY

Link to post
Share on other sites

A nie da się zwolnić sprężyny zwalniaczem, który jest obok spustu usadowiony? Ten w kabłąku oczywiście. Jeżeli nie, to pożycz od kogoś baterię 11.1, podłącz i strzel na semi - być może sprężyna w takim ułożeniu się znalazła, że stockowa bateria nie potrafi sobie poradzić z tym.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...