Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam

Odkopię temat komór G&P. Mam replikę M4 z tej firmy, znajduje się w niej komora HU z czarnymi pokrętłami. Ostatnio rzuciło mi się zdjęcie takiej komory i zauważyłem że w mojej nie ma sprężyny, która ma dociskać komorę do gearboxa(ale chodzi mi o sprężynę, która jest montowana na lufie a nie nad nią). Z czego idzie dopasować taką część? Od razu pisze, że wersja montowana nad lufą się nie sprawdzi, ponieważ w body mam pusta przestrzeń i nie ma się o co zaprzeć(już próbowałem).

Link to post
Share on other sites

Masz problem Panie kolego, bo miejsca tam jest mało w G&P i albo dopasujesz na styk, albo kupisz specjalna do tego nową sprężynkę od G&P w jakimś sklepie z serwisem.

 

A osobiście tam polecam wsadzić na lufę oringi (jak w czeskiej komorze do emki), proste i trwałe rozwiązanie, a nie zajmuje dużo miejsca i wszędzie się mieści.

Edited by szymucha2353
Link to post
Share on other sites

Popsułem mopa, takiego składanego na wymienne ściery. W mechanizmie ma sprężynę idealną do tego typu zadań. Silna, więc można pociąć i starczy na 2, 3 repliki. Kwestia zakupu sprzęta w biedrze czy tam lidlu, ale jak komuś się już słabo trzyma to można sobie rozbroić :)

Link to post
Share on other sites

Witam ponownie. Ze względu że miałem dzień wolny wybrałem się na poszukiwanie zamiennika tej sprężyny w różnych sklepach metalowych. Udało mi się ją znaleźć w sklepie z częściami do motocykli, sprężyna która pasuje idealnie pochodzi od Rometa, jest to chyba sprężyna odpowiadającą za powrót przepustnicy gazu. Ma średnicę wewnętrzna 9 mm i trzeba ją tylko skrócić o około 3-4 zwoje. Koszt takiej sprężyny to tylko 4 zł.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...