Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taktyczne fatałszki od Pentagon Co.


Recommended Posts

Dzisiaj gadając z tatą wspomniałem o planach na zakup softshela od Helikona. Tata też jest taktyczny i nie bardzo spodobała mu się moja wizja. Wspomniał o Greckim Pentagon Co. Podobno bardzo fajny jakościowo sprzęt, jego kolega ma jakąś kurteczke od nich i sobie mocno chwali.

Z tego co przejrzałem na stronie, mają też bardzo ciekawe modele do zaoferowania. Ceny fajne, bo oscylują w przedziale od ~Helikon do ~troszkę taniej od Leo Kohler. Jedynie dość ubogo z kolorystyką. W Polsce cieniutko z dystrybują ich szpeju. Ktoś, coś o nich wie więcej? Ostro się nad tym zastanawiam teraz.

http://www.pentagon.co/

Edited by Emcet
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Pentagon to podobnież grecki Helikon. Jeśli już to Condor Summit lub Claw Gear Harpagon. Ogólnie Condor'owi dość dobrze wyszła ta kurtka. Claw Gesr natomiast też ma krucho z kolorystyką ale są podobnież git. W tej cenie można jeszcze jakimś cudem znaleźć Patagonie w FG (które o dziwo jest zielone) i chyba Tru Spec'a ale nie jestem pewien, czy da sie go złapać w PL.

Edited by zielen
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Gacie Wolf Combat ktoś oglądał? 
Wyglądają na połączenie rozwiązań ze spodni Crye Precision i Arcteryx. Zastanawiam się tylko nad rozmiarówką - czy faktycznie odpowiednikiem rozmiaru 36 albo 38/34 jest rozmiar 50/L (który swoją drogą nie jest nigdzie dostępny...)?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...