Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja już mam i jestem całkiem zadowlony. Śruba dociskająca jakoś mniej mnie razi niż długi magazynk w Sigmie. Osiągi jak Sigma (w przybliżeniu). Generalne wrażenie - jak przy Beretce KWA bez BB. Minus - trochę lekki i "plastikowy" (ale za to dobrej jakości).

 

S.

Link to post
Share on other sites

Pb_Sybir ja wiem że czsu można nie mieć ale może znajdziesz 5 min na opisanie tej repliki.Nie kosztuje ona złotówke żeby w ciemno brać.A twój post bez urazy jest s serii mam ale nie pokaże.Nie chce tu nikogo urazieć oczywiście ale jakiś opis by sie zdał.

-Ile kulek można wywalić na jednym pojemniku CO2

-jakie on ma elementy metalowe(przynajmniej te które widać)

-nośność tego pistoletu

-i najważniejsze czy działa bezawaryjnie

Mam nadzieje że nikogo tu nie uraziłem.Pozdrówki :wink:

Link to post
Share on other sites
Ja jeszcze mam pytanko do posiadaczy tej broni. Wiem że ta broń nie ma blow back ale czy młoteczek (to co wystaje z tyłu pistoletu i na prawde udzerza w splonke) się rusza, czy po prostu podczas strzelania nie rusza sie nic poza spustem ??

 

Jak napisał pierwszy użytkownik można strzelać systemem SA i DA a zatem można odciągnąć kurek(czy jak wolisz młoteczek) a podczas naciskania na sam spust będzie się on poruszał jak w rewolwerze.

Swoją drogą zamierzam kupić tego rzęcha i rozebrać bo może się okazać że ma spore możliwości tuningu :twisted: NIe ma BB więc powinno się dać bez problemu wstawić jakąkolwiek preclufę do środka :)

Ogółem kupię-rozbebeszę i podzielę się zdjęciami bebechów i uwagami na ten temat.

Pozdrawiam

żylet

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...