Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sa vz.58 [ARES]


Recommended Posts

  • 3 months later...

Witam serdecznie moje pytanko czy ktoś podzielił by się wrażeniami z użytkowania tej repliki? Ponieważ bardzo mnie interesuje ta replika w wersji krótkiej oraz z adapterem na magi m4/16, tłumikiem szyna montażową oraz aimpointem czyli taka wersja jak używał stonebridge z sekcji 20. Pytanko moje są następujące:

 

1.Czy inne magi pasuje i dobrze podaja w konfiguracji z tym adapterem na magi m4/16

2. Jaka największa batka tam wchodzi 7,4 oraz 11,1 (jeśli w ogóle)

3. Jakie wrażenia z osiągów w stocku oraz z awaryjnością

 

 

Z góry bardzo dziękuje za każdą odpowiedz.

 

foto giwerki:

 

https://www.google.pl/search?q=vz+58+strike+back&biw=1366&bih=667&tbm=isch&source=lnms&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI_Kb-mv_IyAIVxMAUCh36sww5&dpr=1#imgrc=NOAdJVxPq6nfIM%3A

Edited by Pon Pon
Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 1 month later...

Jako że nikt nic nie odpowiadał to i tak zamówiłem. Kolega Ponpon również już ma i możemy się wstępnie podzielić jakimiś informacjami dla tych co by chcieli to kiedyś nabyć.

Replika wykonana jest ładnie (wersja compact) zadbano w miarę o brzydotę taką jak w palnej. Generalnie martwi mnie parę spraw związanych z tą repliką, mianowicie użycie materiałów zewnętrznych. Zatrzask kolby jest wykonany ze stali, magazynek bodajże i jakieś pierdółki, reszta nie wiem czy jest to aluminium czy znal, dobrej jakości ale nie jest to niestety stal więc będzie to narażone na uszkodzenia.

 

Wewnątrz zastosowano ten mosfecik ARESOWY który podobno zbiera złe opinie. Jeśli chodzi o funkcjonalność tegoż układu dziala bdb. Reakcja na spust natychmiastowa, krótkie pociągniecie spustu na auto daje 3strzałowego bursta więc fajnie się z tego strzela.

Minus to zasilanie tej repliki. Jedyne co się mieści pod ten dekielek i suwadło w krótkiej wersji to lipo 7,4 1200mah 20c taki cienki listek długi !!! Nic więcej nie wejdzie tam za nic. Więc niestety jeśli chodzi o baterię to nie poszalejemy ale zawsze jak komuś mało to można kupić z dwie takie baterie i sobie po prostu zmieniać.

 

Co do wnętrza repliki to jej nie rozbieraliśmy bo nie ma sensu, to ma służyć głównie do cqb i 320fpsów które generuje replika w zupełności wystarczy. Jak ktoś chce troszkę więcej to można wsadzić po prostu ciut mocniejszą sprężynę i myślę że m120 bezproblemów to łyknie bez większego zająknięcia co da jakieś 420pare fpsów.

 

Magazynek mieści 160kulek i podaje bez zarzutu, niestety w Polsce na chwilę obecną nie ma dostępnych żadnych dodatkowych magów czy adapterów na magi do m4 więc z magami sobie nie poszalejemy ale niebawem powinny się pojawić na gunfire wszystkie akcesoria bo już kiedyś były a jak nie to trzeba szukać za granicą. Co do adaptera to posiadamy jeden i działa. Magazynki boyi, ares, g&p podają bez zarzutu.

 

Replika strzela jak każda stockowa zabawka mająca 300parę fpsów, celnie można trafiać w człowieka na jakieś 30-35m, zasięg maksymalny to około 50parę metrów.

 

Podsumowując krótką recenzję taką na szybko to replika jest fajna ale polecam ją tylko dla tych co się jarają tym wyglądem i są np tak jak ja fanami serialu Strike Back. Ja nabyłem replikę na promocji za 922zł na gunfire teraz co jest więc ta cena jest jak najbardziej opłacalna ale jakbym miał wydać 1400zł to naprawdę bym się grubo zastanawiał nad zakupem bo replika ma parę niedociągnięc a za tę cenę to już można nabyć chyba coś lepszego. Ale dla maniaków vz58 polecam jak najbardziej.

Edited by NooBSaiboT
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...