Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-74 do 800zł


Recommended Posts

Witam poszukuję ak-74 do 800zł i ani złotówki więcej replika musi być full metal i posiadać 400fps+ to to tyle z moich wymagać :) Będzie to moja pierwsza replika ale już byłem na 3 strzelankach z wypożyczonym sprzętem i wiem, że asg szybko mi się nie znudzi a stało się moją nową pasją :)

Link to post
Share on other sites
Cyma 0.48 nieco mniej niż 800 zł (wystarczy jeszcze na wymianę gumki hop-up). Jako szczęśliwy posiadacz CM 0.48M mogę ją szczerze polecić świeżakowi :icon_razz2: Wnętrze jest solidne wytrzyma naprawdę długo, także po tuningu (rozsądnym). Jeśli chodzi o wykonanie zewnętrzne to jest na nieco niższym poziomie niż Boyi, ale nie jest źle (cena jaką płacisz za mocniejszy GB, podatniejszy na tuning).
Link to post
Share on other sites

(cena jaką płacisz za mocniejszy GB, podatniejszy na tuning).

 

 

Płacisz tylko za lepszy silnik (w gruncie rzeczy o wiele lepszy)

i trochę lepszą prowadnicę sprężyny + metalową komorę.

Reszta to praktycznie jedna i ta sama materia.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie mam odmienne zdanie, co do Kojota. Wolałbym mieć lepsze body i wykonanie zewnętrzne niż bebechy, które tak czy siak, nie są najgorsze i na początek wystarczą. Nawet jeśli chciałbyś za jakiś czas tuningować replikę, to i tak wydasz tu i tu tyle samo. To znaczy, w przypadku Boyca mniej, bo kosztuje mniej od Cymy. Dlatego zdecydowanie polecam RKę: http://www.taiwangun.com/rk-06w-real-wood-boyi?from=listing&campaign-id=19

Ewentualnie wersję ze składaną kolbą: http://www.taiwangun.com/rk-03w-real-wood-boyi?from=listing&campaign-id=19

Link to post
Share on other sites

Cyma 0.48 nieco mniej niż 800 zł (wystarczy jeszcze na wymianę gumki hop-up). Jako szczęśliwy posiadacz CM 0.48M mogę ją szczerze polecić świeżakowi :icon_razz2: Wnętrze jest solidne wytrzyma naprawdę długo, także po tuningu (rozsądnym). Jeśli chodzi o wykonanie zewnętrzne to jest na nieco niższym poziomie niż Boyi, ale nie jest źle (cena jaką płacisz za mocniejszy GB, podatniejszy na tuning).

Nie chcę drewna zależy mi na tym aby kolba i okładziny przednie także były metalowe.

 

Chcę, żeby wyglądała tak ap120426125189.jpg?w=940

Link to post
Share on other sites

To w rękach Władka to nie jest AK-74M, nawet kolby nie ma składanej. Jakaś Sajga 5,45.

 

RK, co tu zostały zalinkowane, to i tak są wersje znalowe i od cymy różnią się... właśnie tym silnikiem.

Jedyne RK, które rzeczywiście są o poziom wyżej pod względem wykonania zewnętrznego, to wersje z literką "S" w nazwie. Obecnie w Polsce można dostać RK-08S i RK-10S. Czym się różnią od pozostałych, to zainteresowani sobie doczytają http://www.taiwangun...&campaign-id=20

Ale tu też warto dodać, że one nie są lepiej poskładane itd., bo dalej można spotkać krzywo zakołkowane elementy na lufie czy źle wykonane frezy pod kołki, a jedynie są z lepszych matariałów ( staliwo zamiast lekkich stopów alu).

 

A dla podgrzania atmosfery fotki pękniętej obsady lufy z jakiegoś AKS-74U. Znawcy tematu pewnie po numerach dojdą jaki to producent. Oczywiście pod warunkiem, że uda im się oderwać wzrok od szczeliny pomiędzy obsadą a komorą zamkową, wynikającą z "fachowości" osoby odpowiedzialnej za nitowanie.

 

zjtltjyx21k7_t.jpg

ltm5gz784egz_t.jpg

tak, to RK-01 BOYI

Link to post
Share on other sites

To nie jest AK-103 i nie jest AK-74M, ani to nie jest również Sajga. To nie jest też broń palna.

 

Премьер-министр России и избранный президент Владимир Путин стреляет из модели штурмовой винтовки в электронном стрельбище во время его визита в научно-исследовательский центр национальной железнодорожной компании "Российские железные дороги" в Москве 26 апреля 2012.

http://gloriaputina....com/447647.html

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...